درباره هواپیمایی کرندون ایرلاینز (Corendon Airlines)

در سال 2004 خطوط حمل و نقل هوایی کرندون، با مشارکت 2 شرکت هلندی و ترک (Atilay Uslu) و (Yildiray Karaer) تأسیس شد. کرندون با اخذ گواهینامه‌ های

AOC, JAR-OPT 1, ISO 10002 و ISO 900 SHY/JAR پروازهای خود را با موفقیت کامل شروع کرده و ادامه می‌ دهد.

شرکت هواپیمایی کرندون ترکیه (Corendon Airlines) یکی از خطوط هوایی کشور ترکیه است و قطب مرکزی آن در فرودگاه بین‌ المللی آنتالیا (Antalya International Airport) قرار دارد. کرندون ایرلاینز به 36 مسیر و 150 فرودگاه پرواز انجام می‌ دهد. پروازهای فصلی، کرایه‌ای نیز بین ترکیه و هلند به بسیاری از کشورهای اروپایی برگزار می‌ کند. مهمانداران هواپیمایی کرندون ترکیه یکی از آموزش دیده‌ ترین مهمانداران بین شرکت‌ های هواپیمایی هستند و به علت وجود مهماندار از ملیت‌ های مختلف، امکان صحبت با زبان‌ های مختلف را دارند.

شركت هواپيمايی کرندون

ناوگان های ایرلاین کرندون

تمام 14 فروند هواپیمای هواپیمایی کرندون، از نوع بوئینگ و ایرباس (شامل 3 فروند بوئینگ 737-800 با ظرفیت 189 نفر، 1 فروند ایرباس A320 با ظرفیت 180 نفر، 10 فروند بوئینگ با ظرفیت 180 نفر و 10 فروند بوئینگ 737-300 با ظرفیت 148 نفر) هستند. ناوگان هوایی کرندن مجهز به آخرین فناوری‌ ها در استفاده از دستگاه‌ های الکترونیکی خودکار هوانوردی با استاندارد EU-OPS است.

مقاصد پروازی

پروازهای کرندون در 33 کشور، 137 شهر جهان و 13 شهر از ترکیه انجام می‌ پذیرد. گفتنی است پروازهای اروپایی کرندون با 1 توقف در استانبول انجام می‌ شوند. کرندون ایرلاینز هر ساله پروازهای چارتری را از ایران به مقصد آنتالیا، بدروم، قبرس شمالی و آلانیا انجام می‌ دهد.

هواپيمايی کرندون
کیفیت پرواز کرندون

کیفیت پروازهای کرندون به طور کلی به عنوان یک شرکت هواپیمایی ارزشمند محسوب می‌ شود. این شرکت هواپیمایی، از نمایندگی‌ های مختلفی در اروپا و خاورمیانه دارد. پروازهایی را به مقصد‌های متعددی در این مناطق برگزار می‌ کند. کرندون از انواع هواپیماهای بوئینگ 737 استفاده می‌ کند که به عنوان هواپیماهای پُر کاربرد و ایمن شناخته می‌ شوند.

مسافران کرندون عموماً تجربه‌ مناسبی از رویارویی با خدمات ارائه شده در طول پرواز دارند. خدمه‌ خوش‌ روی و حرفه‌ای در خدمت مسافران قرار می‌ گیرد. طیف گسترده‌ای از غذاها و نوشیدنی‌ ها ارائه می‌ شود. هواپیماهای کرندون تجهیزات سرگرمی و تلویزیون شخصی دارند، تا مسافران را در هنگام پرواز سرگرم کنند.

هواپيمايی کرندون

به طور کلی کیفیت پروازهای کرندون به عنوان 1 هواپیمایی چارتر میان‌ رده، برای بسیاری از مسافران قابل قبول است و توانسته است در بازار رقابتی هواپیمایی‌ ها پیشرفت کند. از آنجا که تجربه‌ پرواز به طور مستقیم در نحوه‌ تعامل مسافر با خدمه و رضایت او از خدمات ارائه شده تأثیر می گذارد، تجربه‌ هر مسافر احتمالاً متفاوت خواهد بود.

پرواز کرندون آنتالیا

هواپیمایی کرندون ایرلاینز به عنوان 1 شرکت خدمات هوایی ترکیه، پروازهای عمده‌ای از تهران به آنتالیا که یکی از مقاصد محبوب توریستی در کشور ایران است، انجام می‌ دهد. پرواز کرندون آنتالیا از فرودگاه‌ امام خمینی به صورت پرواز مستقیم انجام می‌ شود. برای کسب اطلاعات بیشتر و رزرو بلیط می‌ توانید با ما تماس بگیرید. هواپیمایی کرندون هر روز از فرودگاه امام خمینی تهران به سمت آنتالیا پرواز دارد. پرواز کرندون تهران – آنتالیا مسقیم است و مدت زمان پرواز کرندون آنتالیا حدود 3 ساعت و 5 دقیقه می باشد.

هواپیمایی کرندون ایرلاینز

بار مجاز پرواز کرندون

بار مجاز پرواز کرندون برای پروازهای بین‌ المللی، معمولاً مسافران اقتصادی می‌ توانند تا 20 کیلوگرم و مسافران کلاس‌ های بالاتر می‌ توانند تا 30 کیلوگرم بار را با خود ببرند. ابعاد حداکثر بار نیز باید در محدوده‌ 23*40*55 سانتی‌ متر باشد.

سایت رسمی هواپیمایی کرندون ایرلاینز

www.corendonairlines.com

شركت هواپيمايی کرندون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید