برای رزرو تور ، مشاوره یا استعلام قیمت تورها با ما تماس بگیرید
ساعت کاری : 9 الی 18
شنبه تا جمعه حتی روزهای تعطیل
برای رزرو تور ، مشاوره یا استعلام قیمت تورها با ما تماس بگیرید
ساعت کاری : 9 الی 18
شنبه تا جمعه حتی روزهای تعطیل
تورهای دبی
تور دبی

شروع قیمت تورهای دبی

شروع قیمت تورهای دبی – ارزانترین توردبی – تور دبی ویژه بهار- بهترین توردبی – تور ویژه دبی- تورهای دبی لحظه اخری – بهترین قیمت توردبی این شهر خیره‌ کننده…
قیمت از
13,100,000 تومان
اطلاعات تور
تور دبی

تور دبی (ویژه هتل 4 ستاره)

تور دبی (ویژه هتل 4 ستاره) – ارزانترین توردبی – تور دبی ویژه- بهترین توردبی – توردبی آفر ویژه – تورهای دبی لحظه اخری – بهترین قیمت توردبی این شهر…
قیمت از
13,200,000 تومان
اطلاعات تور
تور دبی

تور دبی (ویژه 5 شب اقامت)

تور دبی (ویژه 5 شب اقامت) – ارزانترین توردبی- بهترین توردبی -تورهای دبی لحظه اخری – بهترین قیمت توردبی این شهر خیره‌ کننده که امروز به عروس امارات معروف است،…
قیمت از
15,500,000 تومان
اطلاعات تور
تور دبی

تور دبی (ویژه هتل Avani Deira)

تور دبی (ویژه هتل Avani Deira) – ارزانترین توردبی – تور ویژه دبی – بهترین توردبی – توردبی یوال – تورهای دبی لحظه اخری – بهترین قیمت توردبی این شهر…
قیمت از
17,000,000 تومان
اطلاعات تور

تور دبی (ویژه تعطیلات خرداد ماه )

تور دبی (ویژه تعطیلات خرداد ماه ) – ارزانترین توردبی- بهترین توردبی -تورهای دبی لحظه اخری – بهترین قیمت توردبی این شهر خیره‌ کننده که امروز به عروس امارات معروف است،…
قیمت از
20,440,000 تومان
اطلاعات تور

دبی ؛ لاکچری ترین مقصد سفر شما

دبی یک شهر پیشرفته توریستی، دومین شهر بزرگ از 7 شهر امارات متحده عربی است که دائماً با سایر مقاصد توریستی رقابت می کند تا گردشگران را از طریق مکان های دیدنی، مراکز و هتل های منحصر به فرد به خود جذب کند. این کشور با سیاست های همسو با گردشگری در سال های اخیر، خود را امن ترین شهر گردشگری برای بازدید تبدیل کرده است. باید گفت که اگر به دنبال خرید تور لحظه آخری دبی هستید، بهتر است دبی را در آخرین گزینه های لیست مقاصد مورد علاقه تان جای دهید چون دبی به معنی واقعی کلمه مقصد لوکس و پُر هزینه‌ای محسوب می شود.

تور دبی

فرهنگ اماراتی آمیزه‌ای از فرهنگ ‌های عربی، اسلامی و ایرانی است که تأثیراتی از فرهنگ‌ های شرق آفریقا و شبه قاره هند دارد. سخاوت و مهمان نوازی با ارزش ترین فضیلت های اینجاست. گردشگران با نهایت محبت و دوستانه پذیرایی می شوند. اگرچه جامعه دبی از همه فرهنگ ها استقبال می کند، اما انتظار می رود که گردشگران به سنت های مسلمانان احترام بگذارند. از سال 2006 تعطیلات آخر هفته در دبی به نشانه احترام به مقدسات روز جمعه برای مسلمانان و به عنوان هم پوشانی با آخر هفته، شنبه و یکشنبه دنیای غرب به جمعه و شنبه تغییر یافت.

از جهانی شدن و مهاجرت به دبی 50 سال گذشته، دبی شهری پُر از آسمان‌ خراش ‌ها، بنادر و سواحل است. جایی که تجارت‌ های بزرگ در کنار گردشگری انجام می ‌شود. به دلیل جمعیت زیاد مهاجرانش، احساس می‌ کنید که به یک دیگ جوشان طلایی خاورمیانه‌ای پای گذاشتید.

نمایشگاه های تجاری و هنری مهم دبی که باید بشناسید!

علاوه بر سفرهای تفریحی که همه ما ممکن است با شنیدن اسم دبی به آن فکر کنیم. امارات به دلیل اقتصاد قدرتمند که منشأ اصلی آن نفت سرشار است، سالانه میزبان تعداد زیادی از نمایشگاه های مهم تجاری اقتصادی – هنری مهم و تأثیر گذار است که افراد باید برای حضور در آن ها برنامه ریزی کنند. در ادامه این مقاله با دنیاگردی آریا همراه باشید تا به مهم ترین آن ها اشاره کنیم.

1) عرب هلث دبی (Arab Health)

عرب هلث از تاریخ 9 الی 12 بهمن 1402 در شهر دبی کشور امارات متحده عربی برگزار می گردد. نمایشگاه تجهیزات پزشکی دبی (عرب هلث) بزرگترین نمایشگاه و کنگره در خاورمیانه همچنین دومین نمایشگاه بزرگ پزشکی در جهان است. در حقیقت هیچ عرصه مهم دیگری برای بازار (تجهیزات و مراقبت های پزشکی) همچون این نمایشگاه در جهان وجود ندارد که بتوان هم در آن آموخت، هم سایر بازرگانان و فعالان را ملاقات کرد و هم به تجارت پرداخت. بازدید کنندگان از این نمایشگاه می توانند با پیشگامان این صنعت جهانی در سازمان های منطقه‌ای و بین المللی در طی بیش از 4 روز ملاقات کنند. از ارائه طیف گسترده‌ای از محصولات و خدمات به طور همزمان بهره ببرند.

عرب هلث دبی

در دوره گذشته، بیش از 4000 تولید کننده، توزیع کننده، شرکت خدماتی مرتبط، نوین ترین فناوری ها، ابداعات شان و شیوه بهره برداری از آن ها را در معرض نمایش گذاشتند. از جمله محصولات و خدماتی که تولید کنندگان و توزیع کنندگان در معرض نمایش قرار می دهند، می توان به محصولات تجهیزات پزشکی، تجهیزات آزمایشگاهی، تجهیزات تشخیص طبی، فناوری های فیزیوتراپی و ارتوپدی، کالاها و لوازم مصرفی بیمارستان ها، محصولات و خدمات جراحی فناوری اطلاعات و ارتباطات در مراقبت های بهداشتی، مدیریت تسهیلات، خدمات پزشکی، رادیولوژی، خدمات مشاوره‌ای در مراقبت های بهداشتی اشاره کرد.

2) نمایشگاه بین المللی تجهیزات آزمایشگاهی دبی (MED LAB)

نمایشگاه تجهیزات آزمایشگاهی در شهر دبی کشور امارات متحده عربی برگزار می گردد. این نمایشگاه بزرگترین نمایشگاه و کنفرانس جهان در حوزه پزشکی تشخیصی و تجهیزات آزمایشگاهی است. نمایشگاه تجهیزات آزمایشگاهی دبی با رشد سریع و البته همیشگی، امسال به صورت یک رویداد مستقل برگزار می شود. این نمایشگاه با بیش از 700 غرفه دار و 9 کنفرانس در حوزه های مختلف، به تنهایی آخرین دانش و تکنولوژی بازار تجهیزات آزمایشگاهی و تشخیصی را به نمایش می گذارد.

نمایشگاه بین المللی تجهیزات آزمایشگاهی دبی

برای بیش از 1 دهه، نمایشگاه تجهیزات آزمایشگاهی دبی جایگاهی برای شرکت های در حال پیشرفت بوده تا با حضور در آن، محصولاتشان را به جامعه پزشکی خاورمیانه و دنیا بفروشند.‌ محبوبیت روز افزون و رشد مداوم این نمایشگاه نشانی از موفقیت شرکت کنندگان این رویداد است. نمایشگاه تجهیزات آزمایشگاهی دبی، شهرتی انکار ناپذیر را با فعالیت در کنار شرکت های پیشرو و در حال ظهور دنیا برای خود فراهم کرده که همگی نشانی از تأثیر بی همتای این رویداد در صنعت پزشکی تشخیصی و تجهیزات آزمایشگاهی دارند.

3) نمایشگاه ایمنی و امنیت دبی (Intersec)

نمایشگاه ایمنی و امنیت از 26 الی 28 دی 1402 برگزار می گردد. این نمایشگاه، نمایشگاهی پیشرو در حوزه امنیت و ایمنی در سراسر جهان است. این نمایشگاه با بیش از 1200 غرفه دار، بزرگترین نمایشگاه در صنعت ایمنی و امنیت به حساب می آید. بازدید کنندگان از بیش از  118 کشور دنیا در این نمایشگاه حضور می یابند و بالا بودن تعداد بازدید کنندگان تجاری بین المللی بیانگر اهمیت این نمایشگاه است. در این نمایشگاه می توان از ابداعات، اختراعات، فناوری های نوین، پیشرفته و محصولات بسیاری که در این حوزه کاربرد دارند، بازدید به عمل آورد.

نمایشگاه ایمنی و امنیت دبی

محصولات و تجهیزات بسیاری در این نمایشگاه در زمینه های مختلف از قبیل : امنیت تجاری، امنیت اطلاعات، آتش نشانی و نجات، ایمنی و بهداشت، امنیت داخلی و پلیس وجود دارد که توسط تولید کنندگان بزرگ و به نام این صنعت ارائه می شود که سعی دارند بهترین همچنین رقابتی ترین قیمت ها را به بازدید کنندگان عرضه کنند. نمایشگاه ایمنی و امنیت دبی، این فرصت را در اختیار بازدید کنندگان قرار می دهد تا با حضور در آن بتوانند با بقیه تجار فعال در این صنعت ارتباط برقرار کرد و به توسعه تجارت بپردازند.

4) نمایشگاه گلفود دبی (Gulfood)

نمایشگاه گلفود از 30 بهمن الی 04 اسفند 1402 در شهر دبی کشور امارات متحده عربی برگزار می گردد. این نمایشگاه یکی از پُر بازدید ترین رویدادهای حاضر در تقویم است. مکان ملاقات صنایع و بزرگترین جایگاه فروش سال به حساب می‌آید. بالغ بر 4800 شرکت در این نمایشگاه غرفه‌ دارند، تا با 85000 بازدید کننده بیش از 156 کشور جهان ملاقات کرده و تجارت انجام دهند. این نمایشگاه بزرگترین رویداد تجاری در حوزه خوراکی و مهمانداری است که طعم ‌های جهانی، کسب و کارهایی در سطح جهانی را ملاقات می‌ کنند. زمانی که شما در نمایشگاه غذای خلیج فارس سرمایه‌ گذاری می‌ کنید، یک نمایشگاه تجاری با اعتبار ثابت شده را انتخاب می نمایید. این نمایشگاه که بیش از 25 سال از تأسیس آن می‌ گذرد، در بین صادر کنندگان برای بازگشت فوق ‌العاده سرمایه شهرت یافت.

نمایشگاه گلفود دبی

5) نمایشگاه صنعت پلاستیک دبی (Arab Plast)

نمایشگاه صنعت پلاستیک از 22 الی 24 آذر 1402 برگزار می گردد. این نمایشگاه برترین نمایشگاه خاورمیانه در زمینه پلاستیک، پتروشیمی و صنعت پلاستیک محسوب می شود. در این نمایشگاه تصمیم گیرندگان این صنعت، متخصصان فنی و شرکت های پردازشگر با تأمین کنندگان خود ملاقات می کنند و معاملاتی انجام می دهند. این رویداد 4 روزه، میزبان صدها غرفه دار از بیش از 40 کشور است که محصولات نوآورانه، تجهیزات، خدماتی را از متخصصان و رهبران این صنعت به نمایش می گذارند.

نمایشگاه صنعت پلاستیک دبی

بیش از 18500 نفر از این نمایشگاه که حدود 800 غرفه دار دارد، بازدید می کنند. این ارقام و آمار باعث می شوند نمایشگاه صنعت پلاستیک دبی، بزرگترین نمایشگاه تجاری خاورمیانه در حوزه این صنعت باشد. جو مثبت صنعت پلاستیک در سراسر جهان مجدداً طی دوره گذشته این نمایشگاه احساس شد. فعالیت زیاد خرید و کیفیت بالای بازدید کنندگان این نمایشگاه بر این موضوع تأکید داشت. نمایشگاه صنعت پلاستیک دبی مکان مناسبی برای پیدا کردن مخاطبین، مشتریان و تأمین کنندگان، همتایان صنعتی و رقبایتان نیز هست!

6) نمایشگاه آرایشی و بهداشتی دبی (Beauty World)

نمایشگاه آرایشی و بهداشتی در شهر دبی کشور امارات متحده عربی برگزار می گردد. این نمایشگاه بزرگترین نمایشگاه تجاری برای محصولات زیبایی، مو، عطر و سلامتی در خاورمیانه است. در مقیاس جهانی تعداد کمی رویداد تجاری را می توان یافت، که از نظر تأثیر گذاری و اعتبار با نمایشگاه لوازم آرایشی و بهداشتی دبی در صنعت زیبایی قابل مقایسه باشد. این نمایشگاه هزاران بازدید کننده تجاری آینده نگر دارد که برای یافتن محصولات و خدماتی که شرکت کنندگان جهانی به آن ها عرضه می کنند، در آن شرکت می کنند.

نمایشگاه آرایشی و بهداشتی دبی

در طی 19 سال متوالی و پُر ثمر از زمان آغاز این رویداد، نمایشگاه لوازم آرایشی دبی تکامل یافت و به عنوان نماینده‌ای از صنایع زیبایی، مو، عطر و سلامتی برای منطقه وسیع خاور میانه نقشی اساسی را در توسعه و رشد این صنعت ایفاء کرد. نمایشگاه لوازم آرایشی و بهداشتی دبی، رویدادی حقیقتاً بین المللی است که برای بازدید کنندگان تجاری تسهیلاتی را برای ملاقات با بیش از 1300 شرکت به صورت رو در رو در طی 3 روز فراهم می کند.

7) نمایشگاه صنعت انرژی خاورمیانه دبی (Middle East Energy)

نمایشگاه صنعت انرژی خاورمیانه از 28 الی 30 فروردین 1403 در شهر دبی کشور امارات متحده عربی برگزار می گردد. این نمایشگاه بزرگترین نمایشگاه انرژی منطقه است که موضوعات تولید، انتقال و توزیع برق را در بر می گیرد. نمایشگاه صنعت برق خاورمیانه، بزرگترین محل ملاقات برای متخصصین صنعت انرژی از بیش از 100 کشور در سراسر جهان می باشد. اگر شما درگیر تأمین، نصب یا خرید محصولات یا خدمات برای بخش های برق، نور پردازی، انرژی های تجدید پذیر یا هسته‌ای هستید نمایشگاه صنعت برق خاورمیانه رویدادی است که نباید آن را از دست بدهید.

نمایشگاه صنعت انرژی خاورمیانه دبی

شرکت خود را در برابر این بازار در حال رشد قرار دهید و برند خود را در معرض 20000 تصمیم گیرنده ارشد قرار دهید. با ویژگی های متمرکز و حضار بسیار هدفمند خود، نمایشگاه صنعت برق خاورمیانه به شما این اجازه را می دهد که فروش و اقدام های خود در بازاریابی را دقیق و مقرون به صرفه هدایت کنید.

8) نمایشگاه دنیای هنر دبی (World Art Dubai)

نمایشگاه دنیای هنر از 13 الی 16 اردیبهشت 1403 در شهر دبی کشور امارات متحده عربی برگزار می گردد. نمایشگاه دنیای هنر دبی، برای گالری های جهانی به عنوان جایگاه برتر منطقه به شمار می آید تا در آن آثار هنری قابل دسترسی، تأثیر گذار و مقرون به صرفه را برای علاقمندان عرصه هنر در خاورمیانه به نمایش بگذارند. نمایشگاه دنیای هنر دبی به عنوان بخشی از فصل هنر دبی، هنرمندان، گالری های منطقه‌ای و جهانی را از سراسر جامعه بین المللی دبی گرد هم می آورد.

نمایشگاه دنیای هنر دبی

این نمایشگاه با تلفیق هنر، آموزش، تفریح، سرگرمی برتری، امتیاز رو به رشد و در حال ارتقاء شهر دبی را به عنوان مرکز برجسته هنر همچنین فرهنگ منعکس می سازد. این نمایشگاه با حضور گروهی از هنرمندان جوان، نو ظهور هنرمندان برجسته میزبان مجموعه متنوعی از آثار هنرهای زیبا و معاصر با هر سطح قیمتی می باشد. این نمایشگاه با برقرار نمودن ارتباط بین هنرمندان و گالری های جهانی با جامعه بین المللی، مجموعه داران مشتاق و علاقمندان آثار هنری دبی مجموعه جهانی گسترده‌ای از بیش از 3000 اثر نقاشی، پرینت، مجسمه، عکس و … با قیمتی از 100 تا 10000 دلار آمریکا را به نمایش می گذارد.

9) نمایشگاه توریسم و گردشگری دبی (ATM)

نمایشگاه توریسم و گردشگری از 17 الی 20 اردیبهشت 1403 در شهر دبی کشور امارات متحده عربی برگزار می گردد. این نمایشگاه گسترده برای شناسایی بازار سفر در کشورهای عربی است که در دبی برگزار می شود. این نمایشگاه فرصتی است تا آژانس های گردشگری، خود را معرفی نمایند و شما بتوانید بازاری وسیع تر در صنعت گردشگری به دست آورید. امروزه سفر جزئی از زندگی بشر است و بدون تردید در این بازار می توان تجارت خود را توسعه داد. زمینه‌ای مساعد برای کسب و کار ایجاد نمود.

نمایشگاه توریسم و گردشگری دبی

در این نمایشگاه بیش از 2800 غرفه دار وجود دارد، که محصولات و خدمات خود را به نمایش می گذارند. شما با بهترین افراد در این حوزه از سراسر جهان آشنا می شوید و تعامل تجاری خواهید داشت. در این نمایشگاه فرصت تجاری به صورت آنلاین نیز وجود دارد و شما می توانید در این نمایشگاه تجارت خود را به صورت ایمیل مارکتینگ، شبکه های اجتماعی و انجمن ها تبلیغ نمایید و توسعه دهید.

3 رکورد گینس هیجان انگیز دبی که باید بدانید!

امارات کشور رکوردهای جالب و عجیب است. شهر دبی به خاطر ثروت سرشار و اهمیت فراوانی که به توریسم و گردشگری می دهد، سال هاست به فکر ثبت رکوردهای هیجان انگیز است که به وسیله آن ها گردشگران زیادی را به این شهر طلایی بکشاند. در ادامه با دنیاگردی آریا همراه باشید تا لیستی از این رکوردهای جهانی که در قلب دبی پنهان شده‌اند را با هم مرور کنیم.

1- بلندترین ساختمان جهان در دبی

برج خلیفه با ارتفاع خیره کننده 830 متری بالا می رود و بر فراز مرکز شهر دبی قرار دارد. برج خلیفه یکی از نمادین ترین سازه های جهان است که بازدید کنندگان را از سراسر جهان به دبی می کشاند. ساخت این ساختمان 6 سال به طول انجامید. از ژانویه 2004 تا ژانویه 2010 و شامل 163 طبقه است. بزرگترین آب نمای موزیکال جهان در این برج قرار دارد. این ساختمان دارای عرشه ‌های مشاهده، رستوران ‌ها، استخر مجلل و هتل آرمانی دبی است.

این برج زیبا مجهز به 58 آسانسور، 2958 پارکینگ، 304 هتل و 900 آپارتمان است. این برج دارای طولانی ترین، مرتفع ترین و پُر سرعت ترین آسانسور دنیاست. برای ساخت این برج زیبا و جذاب 12 هزار کارگر در روز همکاری کرده‌اند. یعنی 22 میلیون ساعت وقت صرف ساخت برج شد. برای گردشگران جاذبه‌ای ایده آل است. بازدید کنندگان می توانند برای تجربه صرف غذا در بالای ابرها به رستوران The Lounge بروند.

برج خلیفه

2- بزرگترین آبنمای رقصان جهان

یکی از بزرگترین آبنماهای جهان، آبنمای دبی است. این یک فواره طراحی شده تماشایی است که در 30 هکتار زمین گسترده شده است. در مقابل دریاچه برج خلیفه، در مرکز توسعه مرکز شهر دبی قرار دارد. این فواره توسط WET Design طراحی شد، که به دلیل طراحی برخی از بهترین آبنماها در سراسر جهان مشهور است. این فواره با کمک 6600 چراغ و 50 پروژکتور رنگی روشن می شود. می تواند تا 275 متر طول داشته باشد و آب را بیش از 500 فوت در هوا پرتاب کند. در پس زمینه موسیقی معاصر عربی و جهانی را می شنوید که آب فواره به سمت آن می چرخد. این بنا با بودجه 218 میلیون دلاری ساخته شده و یکی از برترین جاذبه های شهر دبی است.

بزرگترین آبنمای رقصان جهان

آدرس : امارات متحده عربی – دبی – بلوار شیخ محمد بن راشد – دبی مال – پارکینگ مد

3- بزرگترین قاب عکس جهان

قاب دبی بزرگترین سازه قاب جهان است، که از لوگوی نمایشگاه جهانی 2020 الهام گرفت. این قاب در پارک زَبیل (Zabeel Park) قرار دارد. نقاط برجسته اصلی، گالری‌ هایی است که نمایش ‌ها و طرح ‌های سمعی و بصری را از مبدأ شهر تا منظره آینده و مسیر پیاده‌ روی پل شیشه‌ای را در بر می ‌گیرد. از شهر قدیمی دیره تا مارینای دبی، می توان از طریق قاب منظره‌ای پانوراما از دبی قدیمی و جدید را مشاهده کرد.

بزرگترین قاب عکس جهان

2 برج مرتفع که تا 150 متر ارتفاع دارند و توسط یک عرشه آسمانی به هم متصل می شوند، احاطه شده است. اگر با دقت مشاهده شود، این قاب به عنوان پلی بین گذشته و حال دبی با مشرف به 2 منظر – نواحی قدیمی دبی از شمال و منظره شهری مدرن که به سمت جنوب است، عمل می کند. عرشه آسمان که با معماری با شکوهی طراحی شده است، با یک صفحه شیشه‌ای شفاف، ضد ترک و شفاف ساخته شده است که پس از پا گذاشتن روی آن از مه به شیشه شفاف تبدیل می شود. قاب دارای سطوح مختلف با جاذبه های مختلف مانند گالری قدیمی دبی و یک قطعه هنر مدرن در سطح Mezzanine است.

گالری فعلی دبی در عرشه آسمان، با مناظر هیجان انگیز شهر و در نهایت گالری آینده دبی با تصاویر چند رسانه‌ای که در آینده نزدیک از شهر رونمایی می کند. این 3 مورد بخش کوچکی از چندین رکوردی است، که این شهر پُر جاذبه در قلب خود جای می دهد.

همه ما در طول سفر دلمان می خواهد به مراکز خرید شهر مقصد حتماً سری بزنیم پس با دنیاگردی همراه شوید، تا با هم بهترین مراکز خرید دبی را بگردیم. شاید بخواهید با کیسه های رنگی خرید از سفر خاطره انگیز خود باز گردید.

🛒 بهترین مراکز خرید دبی کدامند؟

1) دبی مال، هم تفریح هم خرید (Dubai Mall)

دبی مال یک مقصد خرید و سرگرمی مشهور در جهان است که در قلب مرکز شهر دبی، در نزدیکی برج خلیفه نمادین واقع شده است. این مرکز خرید با بیش از 1400 فروشگاه، 1 آکواریوم بزرگ، 1 پیست یخ در سطح جهانی، 14000 جای پارک و تجربیات هیجان انگیز تر برای خریداران یکی از بزرگترین مراکز خرید در جهان است. دبی مال یکی از مراکز خرید برتر دبی است، که دنیایی از سرگرمی را ارائه می دهد. اینجا خانه باغ وحش معروف زیر آب است. آکواریومی است که در آن بیش از 300 گونه از حیوانات دریایی وجود دارد.

یکی دیگر از فعالیت های مورد علاقه در اینجا به غیر از خرید، پیست یخی دبی است. این یک جاذبه خانوادگی است که برای عموم آزاد است. این پیست به عنوان یک مکان چند منظوره عمل می کند، که می تواند به یک سالن کنسرت تبدیل شود یا میزبان عملکردهای خصوصی باشد. به عنوان ورودی برج خلیفه، گزینه های نامحدودی برای خرید و غذا وجود دارد. به غیر از آن، این مرکز خرید یک منطقه بازی و مجموعه سینما نیز ارائه می ‌کند. بنابر این تمام فعالیت ‌های تفریحی را زیر یک سقف جمع‌ آوری می‌ کند.

دبی مال

روزهای دسترسی به دبی مال :

یکشنبه تا چهارشنبه : 10:00 صبح تا 11:00 شب

پنجشنبه تا شنبه : 10:00 صبح تا 12:00 صبح

هزینه ورودی : بدون هزینه ورودی

آکواریوم : بلیط استاندارد – 55 درهم

بسته آکواریوم پلاتینیوم : 80 درهم

آکواریوم نهایی : 110 درهم

کودکان (زیر 3 سال) : رایگان

2) مرکز خرید امارات

طیف گسترده‌ای از لباس ‌های پوشیده از لباس، مد خیابانی و برندهای مد روز را در محیطی مجلل به ‌علاوه جاذبه ‌های سر پوشیده فراوان ارائه می‌ دهد. این مرکز خرید یک فروشگاه اپل به ‌سبک بوتیک، مارک‌ هایی مانند هاروی نیکولز، مارکس اند اسپنسر و یک منطقه Fashion Dome با هزاران تن از جذاب‌ ترین طراحان در مغازه‌ های کوچکشان ارائه می کند. گزینه های غذایی فارغ از خرید کردن وجود دارند، از جمله کافی شاپ های دنج و … همچنین می ‌توانید در هر زمانی از سال از 1 پیست اسکی سر پوشیده بالا بروید یا به سیاره جادویی مناسب برای کودکان بروید.

مرکز خرید امارات

این مرکز خرید وسیع فضایی مجلل، شیک و مجلل را با معاملات عالی و فعالیت های سرگرم کننده برای همه ارائه می دهد. از مرکز شهر فقط 13 دقیقه فاصله دارد.

آدرس: امارات متحده عربی – دبی – البرشا 1 – البرشا – خیابان شیخ زاید

3) مرکز خرید ابن بطوطه (Ibn Battuta Mall)

مرکز خرید ابن بطوطه به عنوان مکانی برای گردش توصیه می شود که هر صحن آن با کاشی کاری های استادانه و موزاییک، سقف های بلند رنگ آمیزی شده است. آسمان آبی بی پایان را تداعی می کند و با مجسمه های فیل طلایی غول پیکر پوشیده شده است. البته هدف اصلی خرید در اینجا است و شما مجموعه کاملی از مد، چه لباس‌ های مجلل و خیابانی هم فروشگاه ‌های سبک زندگی و کالاهای ورزشی را خواهید یافت. همگی با تبلیغات مورد انتظار و رویدادهای منظم. این مرکز خرید تجربه بین المللی منحصر به فردی را که از سفرهای خود می خواهید و هزاران برند شناخته شده را به شما ارائه می دهد. این مرکز خرید تنها 20 دقیقه با ماشین از جنوب مرکز شهر فاصله دارد.

مرکز خرید ابن بطوطه

آدرس: امارات متحده عربی – دبی – روستای جبل علی – خیابان شیخ زاید

4) شهر جشنواره دبی (Dubai Festival City)

شهر جشنواره دبی در امتداد سواحل نهر دبی بیش از 400 فروشگاه و غذا خوری در کنار آب دارد، که نمایش نور لیزر و نمایشگرهای جالب فوق مدرن را هم ارائه می دهد. فروشگاه های این مرکز خرید، شامل یک فروشگاه غول پیکر IKEA است. در فضای باز مجموعه می ‌توانید قدم بزنید که دارای چندین غذا خوری زیبا، مجلل و خودمانی در کنار آب است. در فستیوال دبی، می ‌توانید نمایش فواره، نور و لیزر را هر شب تماشا کنید. این یک تجربه سرگرمی کامل در کنار آب است. همه این ها فقط 18 دقیقه با ماشین از شرق مرکز شهر فاصله دارد.

شهر جشنواره دبی

5) سیتی سنتر میردیف (City Centre Mirdif)

بیش از 430 فروشگاه، خدمات و گزینه های سرگرمی نوآورانه را ارائه می دهد که برای همه از افراد جویای هیجان گرفته تا خانواده ها جذاب خواهد بود. برخی از جاذبه های اصلی خرید در اینجا عبارتند از فروشگاه های بزرگ لنگر، Centrepoint و Debenhams. همچنین می ‌توانید به iFly یک تجربه چتر بازی در فضای داخلی سر بزنید. برای تفریح ​​خانوادگی، می توانید به بچه ‌ها اجازه دهید در Little Explorers بازی کنند یا به یک سالن بولینگ سر پوشیده 12 بانده بروید تا بازی کنند. شما همه چیز را اینجا پیدا خواهید کرد : لوازم خانگی، لوازم الکترونیکی، مد، کفش، بازی، سوغات دبی و …

سیتی سنتر میردیف

این در یک منطقه حومه شهر است، که فقط 20 دقیقه از شرق مرکز شهر فاصله دارد.

آدرس : امارات متحده عربی – دبی – میردیف – خیابان شیخ محمد بن زاید

10 پارک توریستی، جذاب و معروف دبی!

1- پارک آبی (Aqua Parks Leisure)

2- پارک آبی لاگونا (Laguna Water Park)

3- اسپلش ان پارتی پارک (Splash N Party)

4- پارک آبی لگولند (Legoland Water Park)

5- پارک آبی آتلانتیس (Atlantis Water Park)

6- پارک آبی آیس لند (Ice Land Water Park)

7- پارک آبی آکوا فان (Aqua Fun Water Park)

8- پارک آبی وایلد وادی (Wild Wadi Water Park)

9- پارک آبی آکواونچر (Aquaventure Water Park)

10- پارک آبی یاس ابوظبی (Yas Water Park Abu Dhabi)

تفریحات و جاهای دیدنی پیشنهادی در دبی

تفریحاتی که می توانید در کویرهای طلایی تجربه کنید از جمله سافری صحرا، شتر سواری در صحرا، اسکی روی شن در دبی، موج سواری روی تپه که تجربه متفاوتی است.

  • دهکده جهانی دبی (Global Village Dubai)

دهکده جهانی در دبی، یک مقصد فرهنگی و سرگرمی منحصر به فرد محبوب است. این یک پارک موضوعی، بازار وسیع و در فضای باز است که فرهنگ ‌های سراسر جهان را گرد هم می‌آورد. تجربه‌ای جهانی را در یک مکان به بازدید کنندگان ارائه می ‌دهد. هر سال از اُکتبر تا آوریل باز می شود.

دهکده جهانی دبی

این مجتمع دارای غرفه های مختلفی است که به کشورهای مختلف اختصاص یافت. این یک مکان عالی برای دریافت سوغاتی از سراسر جهان، غذاهای معتبر جهانی، سواری های هیجان انگیز و هنرمندان خیابانی است. بیش از 90 فرهنگ را خواهید دید که محصولات خود را در بیش از 27 غرفه به نمایش می گذارند. بیش از 175 بازی، سواری و جاذبه های دیگر مانند کنسرت ها و نمایش های شبانه وجود دارد. فضای سر زنده، پُر جنب و جوش در دهکده جهانی آن را به مقصدی عالی برای خانواده ها، گردشگران و ساکنانی تبدیل می کند که به دنبال یک روز لذت بخش هستند.

  • باغ معجزه دبی

باغ معجزه دبی یک باغ گیاه شناسی خیره کننده و با شهرت جهانی است، که در منطقه دبی لند دبی واقع شده است. این شهر به دلیل نمایش خیره کننده گل های رنگارنگ، چیدمان گل های منحصر به فرد و محوطه سازی تخیلی که آن را به یک جاذبه برجسته در دبی تبدیل کرده است، تحسین شده است. هر سال فقط از اُکتبر تا آوریل باز است.

باغ معجزه دبی

باغ معجزه یکی از زیباترین و بزرگترین باغ گل های طبیعی در جهان است. این باغ در منطقه وسیعی به مساحت بیش از 72000 متر مربع احداث شد. بزرگ ترین باغ گل طبیعی جهان است، که دارای بیش از 45 میلیون گل و گیاه است. بازدید کنندگان می توانند در باغ های زیبا قدم بزنند، رنگ های زنده و طرح های پیچیده را تحسین کنند. این باغ فرصت های عکاسی متعددی را فراهم می کند. مکان های مشخصی برای پیک نیک و استراحت وجود دارد.

  • موزه آینده دبی (The Museum of the Future)

موزه آینده که در منطقه مالی دبی است، با ترکیب فناوری و اشکال هنری سنتی، شکاف بین حال و آینده را پُر می کند. این به 3 منطقه تقسیم می شود : تپه سبز، ساختمان و فضای خالی. هدف این موزه با قرار دادن محققان، بوم‌ شناسان، سرمایه‌ داران و فعالان محیط‌ زیست در زیر چتر خود ایجاد راه‌ حل ‌هایی برای مشکلات احتمالی شهرها در سال‌ های آینده است. این آخرین شگفتی معماری که در 7 طبقه گسترده شده است. در فوریه 2022 به دبی اضافه شد و از آن زمان تاکنون مورد علاقه گردشگران بوده است.

موزه آینده دبی
⏰ خرید تور لحظه آخری دبی، به سرزمین عجایب سلام کنید!

قدم آخر در پایان باید گفت یکی از درخور ترین لقب هایی که می توان به این شهر افسانه‌ای عربی داد، سرزمین عجایب است. با وجود لوکس و گران بودن سفر دبی شما می توانید با کمک گرفتن از مشاورین دنیاگردی آریا، خرید تور لحظه آخری دبی را برای خود آسان کنید و بهترین تور دبی را تجربه کنید. معطل نکنید برای سفر به این سرزمین عجایب با ما تماس بگیرید.

تور لحظه آخری دبی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست