تورهای سنگاپور

برای مشاهده تورهای سنگاپور روی تور مورد نظر خود کلیک کنید

تورهای سنگاپور

مشاهده تورها

سنگاپور ؛ کشور شیرها

آیا برای تعطیلات تابستان تور سنگاپور را انتخاب کرده‌اید؟ در انتخاب خود تردیدی نداشته باشید، تور سنگاپور یک گزینه ایده‌ آل برای گذراندن تعطیلات تابستان است. این کشور گرم آسیایی، سرشار از جاذبه‌ هایی است که افراد مختلف با هر سلیقه‌ای را راضی می‌ کند.

تور سنگاپور
نام‌ ها و نمادهای ملی سنگاپور

سنگاپور اغلب به عنوان (شهر شیر) یا (نقطه قرمز کوچک) شناخته می شود. نام مستعار (شهر شیر) از نام مالایی (سنگاپورا) به معنای (شهر شیر) گرفته شده است. این نام غرق در تاریخ است و ریشه های فرهنگی قوی سنگاپور را منعکس می کند. از سوی دیگر، نام (نقطه قرمز کوچک) از ظاهر جغرافیایی آن بر روی نقشه جهان می آید. کشور کوچک و در عین حال پُر جنب و جوش را به نمایش می گذارد.

نمادهای ملی سنگاپور

جدای از این نام مستعار، سنگاپور چندین نماد ملی دارد که نشان دهنده هویت و ارزش های آن است. پرچم ملی از 2 نوار افقی تشکیل می شود. قرمز نشان دهنده (برادری جهانی و برابری انسان) است، در حالی که رنگ سفید به معنای (پاکی و فضیلت فراگیر و ابدی) است. تاج اسلحه و دولت سنگاپور، مظهر اعلامیه استقلال کشور و هویت حاکمیتی آن است.

یکی دیگر از نمادهای شناخته شده، سر شیر است. یک نشان متمایز که حس هویت ملی را ترویج می کند. این می تواند توسط افراد، سازمان ها و شرکت ها بدون تشریفات مرتبط با پرچم ملی همچنین نشان دولتی استفاده شود. علاوه بر این ها، گل ملی سنگاپور اُرکیده (Vanda Miss Joaquim) است که نماد زیبایی و انعطاف پذیری طبیعی این کشور است. به طور کلی، نام مستعار و نمادهای ملی سنگاپور نه تنها باعث برانگیختن حس غرور در شهروندانش می شود، بلکه در خدمت نشان دادن هویت، ارزش ها و تاریخ منحصر به فرد این کشور به جهان است.

گل ملی سنگاپور اُرکیده
تور سنگاپور ؛ کشوری از آینده

مجمع الجزایر سنگاپور با مساحت 722 کیلومتر مربع کوچک ترین کشور آسیا است، اما زود قضاوت نکنید. سنگاپور در عین کوچک بودن لبریز از زیبایی است. این شهر مهم به عنوان یکی از برجسته‌ ترین شهرهای دنیا، تجربه‌ای خاص به شما ارائه می‌ دهد که در هیچ شهر یا کشور دیگری نمونه‌ آن را نخواهید یافت.

سنگاپور امروزی

سنگاپور امروزه یک مرکز پُر رونق تجارت و صنعت با رشد اقتصادی شدید است. این کشور تنها یک جزیره نیست، بلکه در واقع جزیره اصلی است که توسط حداقل 60 جزیره احاطه شده است. سنگاپور اکنون یک پایگاه تولیدی به سرعت در حال توسعه است. با این حال، جمهوری همچنان شلوغ ترین بندر جهان با بیش از 600 خط کشتیرانی است که سوپر تانکرها، کشتی های کانتینری، کشتی های مسافربری، کشتی های ماهیگیری حتی فندک های چوبی را در آب های خود نگهداری می کنند.

تور لحظه آخری سنگاپور ارزان

یک مرکز عمده پالایش، توزیع نفت و تأمین کننده مهم قطعات الکترونیکی است. تاریخ غنی آن به عنوان یک بندر محبوب، آن را به یک رهبر در ساخت، نگهداری و تعمیر کشتی تبدیل کرده است. سنگاپور به یکی از مهم ترین مراکز مالی آسیا تبدیل شد که حداقل 130 بانک را در خود جای می دهد. هم تجارت و هم لذت توسط شبکه ارتباطی عالی و به روز جمهوری قابل دسترسی تر و روان تر می شوند. آن را از طریق ماهواره، سیستم های تلگراف و تلفن شبانه روزی به سایر نقاط جهان مرتبط می کند. سنگاپور که اکنون کاملاً به یک اژدهای آسیایی تبدیل شد، به نوعی جای تعجب نیست که مقصدی پیشرو برای تجارت و تفریح ​​است.

تور سنگاپور ؛ اطلاعات ضروری

کد تلفن : 065

ساعت محلی : GMT 8

بهترین زمان سفر : دسامبر تا ژوئن

دین (ها) : بودائی، مسیحی، مسلمان

واحد پولی : دلار سنگاپور (SGD) معادل 0.73 دلار آمریکا (USD)

سبک دیدنی‌ ها : تاریخی، طبیعی، شهر گردی، پارک‌ های ساحلی و خرید

غذاهای محبوب : لاکسا، خرچنگ تند، ناسی لماک، ناسی بریانی و املت صدف

ویزا : سفر به سنگاپور نیازمند اخذ ویزا است. 2 ماه اعتبار ورود و 1 ماه اجازه اقامت دارد.

تور سنگاپور
هزینه ‌های سفر با تور سنگاپور

اگر قصد سفر به کشور زیبای سنگاپور را دارید، این نکته را در نظر داشته باشید که این کشور یکی از ثروتمند ترین کشورهای جهان است. پس باید توقع هتل‌ ها و رستوران‌ های لوکس، با قیمت هایی بالا داشته باشید. پس اگر قصد سفر به این کشور را دارید، شاید نیاز باشد قلک خود را بشکنید.

⏰ بهترین زمان برای سفر به سنگاپور چه زمانی است؟

بهترین زمان سفر به سنگاپور از دسامبر تا ژوئن است. با در نظر گرفتن فصل خشک، این ماه ها نسبت به سایر فصل های سال بارندگی کمتری دارند. سنگاپور در طول سال گرم – مرطوب است و آن را به مقصدی در تمام طول سال تبدیل می کند. بهترین زمان برای بازدید از ژوئن تا آگوست برای تجربه بهترین سواحل سنگاپور است. برای عاشقان خرید، زمان ایده آل برای بازدید از سنگاپور بین جولای و آگوست است، زمانی که فروش بزرگ سنگاپور برگزار می شود.

بهترین زمان سفر به سنگاپور

جولای تا سپتامبر، فصل مرطوب در سنگاپور است. علی رغم اینکه این ماه ها بخشی از فصل مرطوب هستند ممکن است این ماه ها همچنان برای بازدید مناسب باشند، زیرا باران ها اغلب پراکنده هستند و معمولاً تمام روز طول نمی کشند. ممکن است در این دوره قیمت ها کمتر باشد و معمولاً گردشگران کمتری وجود دارد. اُکتبر تا نوامبر ممکن است شاهد بارش شدیدتری باشیم، اما هنوز هم برای مسافران قابل کنترل است.

تورهای ترکیبی سنگاپور

یکی از انواع تورهای مسافرتی، تور ترکیبی است. در تورهای ترکیبی مسافران می‌ توانند هم‌ زمان از چند شهر یا کشور در قالب یک تور بازدید کنند. از مزیت‌ های این نوع تور، کاهش هزینه‌ های سفر و بازدید از نقاط بیشتر است. کشور سنگاپور به دلیل نزدیکی با سایر کشورها و نقاط گردشگری، امکان سفر با تور ترکیبی را به آسانی فراهم می‌ کند. این تورهای ترکیبی معمولاً عبارتند از: تور سنگاپور مالزی، تور سنگاپور اندونزی، تور سنگاپور تایلند، تور سنگاپور بالی، تور سنگاپور کوالالامپور و … . اگر علاقه دارید در قالب یک تور جنوب شرق آسیا را ببینید، می‌ توانید از تورهای ترکیبی استفاده کنید.

تورهای ترکیبی سنگاپور
تهیه ویزا سنگاپور

پیش از خرید بلیت برای سفر به سنگاپور، نیازمند تهیه ویزای این کشور هستید. سنگاپور در ایران سفارتخانه ندارد، پس برای درخواست ویزای این کشور شما می‌ توانید به صورت آنلاین یا از طریق یک کارگزار اقدام به دریافت ویزای سنگاپور کنید. درخواست ویزای آنلاین سنگاپور حدود 5 الی 10 دقیقه زمان‌ بر است و در حدود 10 الی 15 روز کاری به درخواست شما جواب داده می‌ شود. اگر از طریق سفارت درخواست می‌ دهید، نیاز به تعیین وقت قبلی نیست. تهیه ویزای سنگاپور 185 دلار آمریکا هزینه دارد و این ویزا به مدت 2 ماه معتبر است. هرچند شما تا سقف 30 روز اجازه اقامت در این کشور را دارید.

تور سنگاپور ؛ مدارک مورد نیاز برای تهیه ویزا

در صورتی که درخواست ویزای آنلاین را داشته باشید، نیازمند به تهیه اسکن از پاسپورت با حداقل 7 ماه اعتبار و 1 عکس 4*6 با زمینه سفید هستید. البته ممکن است مأموران سفارت سنگاپور از شما مدارک دیگری مانند بلیت سنگاپور و واچر رزرو هتل نیز درخواست کنند، که در صورت لزوم باید ارائه شود.

✈️ تور سنگاپور و ملاقات با زیباترین فرودگاه جهان

شاید بتوان با اطمینان گفت که در هیچ کشور دیگری فرودگاه‌ ها جزء جاذبه‌ های توریستی محسوب نمی‌ شوند، اما بار دیگر سنگاپور با زیبایی‌ هایش ما را غافلگیر می‌ کند. فرودگاه چانگی سنگاپور (SIN) یکی از بزرگترین و شلوغ‌ ترین فرودگاه‌ های آسیا است. این فرودگاه شگفت‌ انگیز چندین سال است که توسط مجله‌ های مختلف به ‌عناوین برجسته‌ای مانند بهترین فرودگاه جهان، تمیزترین فرودگاه جهان و … دست پیدا کرده است.

فرودگاه چانگی سنگاپور (SIN)

جاهای دیدنی سنگاپور که نباید از دست دهید!

سنگاپور تجلی تمام عیار مدرنیته است. این کشور جاذبه های دیدنی تمام نشدنی دارد. در ادامه با لیستی از بهترین جاهای دیدنی سنگاپور آشنا می شوید.

1) تور سنگاپور ؛ مارینا بی سندز

مجموعه اقامتی بی‌ نظیر مارینا بی سندز شامل 1 هتل فوق‌ العاده لوکس، مرکز خرید با حضور برندهای معتبر سراسر دنیا، موزه آرت ساینس و اسکای پارک است که هر کدام از جذابیت‌ های استثنایی این کشور محسوب می‌ شوند. هتل زیبای مارینا بی سندز شامل 3 برج 200 متری می‌ شود، که توسط 1 کشتی در بالای آن به یکدیگر متصل شده‌اند. اسکای پارک که همانند ایوانی بر فراز سنگاپور است، در همان کشتی بالای برج‌ های 3 قلو واقع ‌شده است. در لبه‌ کشتی هم استخر اینفینیتی قرار دارد، که فقط مهمانان هتل اجازه استفاده از آن را دارند.

مارینا بی سندز

2) موزه آرت ساینس ؛ تلفیق هنر و علم

موزه‌ آرت ساینس (Art Science) محلی است که مرزهای هنر، تکنولوژی و علم را درنوردیده است. معماری خاص این موزه شبیه که به 10 انگشت دست یا گل نیلوفر است، باعث جلب توجه و تمایزش نسبت به محیط اطراف می‌ شود. این موزه بزرگترین مجموعه از فسیل و استخوان‌ های موجودات منقرض شده آسیا را نیز درون خود جای می دهد.

موزه آرت ساینس

3) باغ های رویایی خلیج سنگاپور

مجموعه باغ‌ های خلیج سنگاپور (Gardens By The Bay) مجموعه عظیمی از فضای سبز به وسعت 101 هکتار است، که یکی از مهم‌ ترین جاذبه‌ های این کشور نیز محسوب می‌ شود. این فضای بهشت مانند که در سال 2012 جایزه معماری سال را از آن خود کرده، میزبان تنوع کثیری از گیاهان مختلف است. این باغ از 3 بخش باغ خلیج شرقی، باغ خلیج مرکزی و باغ خلیج جنوبی تشکیل شد. باغ خلیج جنوبی که که بیشترین وسعت را دارد، مزین به ستون‌ های عمودی درخت مانندی است که هر کدام به اندازه 1 ساختمان 12 طبقه ارتفاع دارند.

باغ های رویایی خلیج سنگاپور

4) مجسمه مرلیون سنگاپور

مجسمه مرلیون در جوار خلیج مارینا، مجسمه‌ یکی از اساطیر سنگاپور است که بدن ماهی و سر شیر دارد. از دهانش فواره‌ای آب خارج می‌ شود. مجسمه مرلیون یکی از مناطق مورد علاقه گردشگران برای گرفتن عکس یادگاری است.

مجسمه مرلیون سنگاپور

5) چرخ و فلک سنگاپور فلایر

چرخ و فلک سنگاپور فلایر (Singapore Flyer) یا پرنده سنگاپوری، از بلندترین چرخ و فلک‌ های جهان در مجموع دومین چرخ و فلک بزرگ دنیا است. با سوار شدن بر این چرخ و فلک می‌ توانید آسمان را لمس کنید. از منظره‌ زیبای پیرامون خود کمال لذت را ببرید. سواری با این چرخ و فلک حدود 30 دقیقه زمان می‌ برد. برای هر بزرگسال 33 دلار سنگاپور هزینه دارد.

چرخ و فلک سنگاپور

6) موزه گیاه شناسی سنگاپور

در حالی که اغلب جاذبه‌ های نام برده شده در سال‌ های اخیر ساخته شدند، موزه گیاه ‌شناسی سنگاپور یکی از قدیمی‌ ترین باغ‌ های سنگاپور است. این باغ که در سال 1859 میلادی افتتاح شد، بزرگترین باغ گیاه شناسی جهان و میزبان بیش از 60 هزار گونه‌ گیاهی است.

موزه گیاه شناسی سنگاپور

7) باغ وحش سنگاپور ؛ رنگارنگ و متنوع

باغ وحش سنگاپور یکی دیگر از جاذبه‌ های معروف این شهر و یک مقصد محبوب برای علاقه مندان به حیوانات است. این باغ وحش که در سال 1973 افتتاح شد، اکنون یکی از بهترین و معروف‌ ترین باغ‌ وحش‌ های جهان محسوب می‌ شود که جوایز متعددی نیز دریافت کرد. این باغ وحش خانه‌ بیش از 2 هزار و 800 جانور از 300 گونه مختلف شامل ببر سفید، تاپیر و … می‌ شود.

باغ وحش سنگاپور

8) شهربازی یونیورسال استودیو سنگاپور

یونیورسال استودیو سنگاپور، اولین شهربازی در نوع خود بود که در جنوب شرقی آسیا افتتاح شد. این پارک دارای بیش از 20 جاذبه در مناطق موضوعی از جمله دنیای گمشده، مصر باستان، نیویورک، هالیوود، ماداگاسکار و دور دست است. در مورد سواری ها، 2 مورد با تم آب و 5 ترن هوایی هیجان انگیز هستند. خانواده‌ هایی که بچه‌ های کوچک دارند نیز می‌ توانند از نمایش‌ های زنده مختلف، ترن هوایی کودکان و چرخ‌ بازی‌ ها نهایت استفاده را ببرند. در سنتوزا قرار دارد و با مترو (MRT) به راحتی می‌ توانید به استودیو یونیورسال بروید.

⏰ همه روزه از ساعت 10 صبح تا 7 بعد از ظهر (جمعه و شنبه تا ساعت 22 باز است).

📌 Location : 8 Sentosa Gateway, Singapore 098269

شهربازی یونیورسال استودیو سنگاپور

7 ساحل خیره کننده در قلب سنگاپور

سواحل سنگاپور عموماً به یک چیز معروف هستند، ساخته دست بشر بودن! زیباترین سواحل سنگاپور با استفاده از شن و ماسه وارداتی از کشورهای همسایه جنوب شرقی آسیا مانند اندونزی، مالزی و کامبوج ساخته شده‌اند. این کشور در حدود نیم قرن گذشته توسعه وسیعی را پشت سر گذاشته است. بیشتر سواحل اصلی با ساخت جبهه بندر و شهر نشینی کلی جزیره از بین رفتند. امروزه بیشتر بهترین سواحل سنگاپور را می توان در جزیره سنتوزا یافت که می توان از طریق تله کابین، قطار آسمانی، ماشین یا حتی پیاده به آن ها رسید. در اینجا لیستی کامل تمام سواحل سنگاپور، جزیره سنتوزا و اطراف آن را برای شما نام بردیم :

1- ساحل چانگی (Changi Beach)
2- ساحل سیلوسو (Siloso Beach)
3- جزیره لازاروس (Lazarus Island)
4- ساحل پالاوان (Palawan Beach)
5- ساحل پونگگل (Punggol Beach)
6- ساحل تانجونگ (Tanjong Beach)
7- جزیره سنت جان (St John’s Island)

ساحل خیره کننده سنگاپور

تور سنگاپور ؛ خوردنی های معروف سنگاپور

اگر به سنگاپور سفر کردید ولی طعم غذاهای معروف آنجا را نچشیدید، می‌ توان گفت که شما اصلاً به سنگاپور سفر نکردید. غذاهای سنگاپور مانند خود این کشور چند ملیتی هستند. ترکیبات خاص، عجیبی و تازه در آن‌ ها به چشم می خورد. پس اگر گذرتان به سنگاپور خورد، تجربه چشیدن طعم این غذاها را به هیچ وجه از دست ندهید.

1) لاکسا

یکی از غذاهای معروف در سنگاپور سوپ نودل لاکسا نام دارد، که غذایی غنی با رنگ قرمز است. این نودل خوشمزه تشکیل شده از گیاهان مختلف است که با شیرِ نارگیل، تکه‌ های مرغ و کیک ماهی سرو می‌ شود. اگر ذائقه گرمی دارید، می‌ توانید سُس فلفل چیلی هم با غذای خود همراه کنید.

لاکسا

2) خرچنگ تند

در جنوب آسیا غذاهای تند طرفداران زیادی دارند. یکی از این غذاهای محبوب، خرچنگ تند است. در این غذا بازوان خرچنگ را در سُس تند و غلیظی سرو می‌ کنند. ترکیب خاص گوشت شیرین و نرم خرچنگ با سُس فلفل تند باعث می‌ شود که این غذا ارزش امتحان کردن را داشته باشد.

خرچنگ تند

3) ناسی لماک

ناسی لماک به معنی برنج تُپل یکی از غذاهای لذیذ اندونزیایی است، که به صورت‌ های مختلفی سرو می‌ شود و شما می‌ توانید ترکیبات بشقاب را از میان آن‌ ها انتخاب کنید. این ترکیبات عبارتند از : مرغ سرخ شده، ماهی کبابی و گیاهان مختلف. این غذا با اتاه (Otah) که نوعی ماهی دودی است، ترکیب فوق‌ العاده‌ای ایجاد می‌ کنند.

ناسی لماک

4) ناسی بریانی

این غذا که ریشه هندی دارد، غذای محبوبی میان مسلمانان این کشور است. ناسی بریانی ترکیب برنج ادویه‌ دار که با علف‌ ها، گیاهان پخته و همراه با گوشت سرو می‌ شود.

ناسی بریانی

5) اُملت صدف

اگر به غذاهای خیابانی علاقه‌ مندید، املت صدف را نیز دوست خواهید داشت. این غذا حاصل ترکیب صدف تازه و سرخ شدن آن با تخم مرغ، سیب زمینی و … است. این غذا را در کنار خیابان‌ های سنگاپور به ‌راحتی خواهید یافت.

اُملت صدف

6) برنج و مرغ هاینانی

مرغ بخار پز با برنج پخته شده در آب مرغ است. این غذای محبوب همیشه یک ناهار سریع و کامل است. کیفیت آب مرغ برای طعم این غذا بسیار مهم است و شما می توانید از برنج بخار پز با عطر ادویه لذت ببرید.

برنج و مرغ هاینانی

7) کباب ساتی

گوشت کبابی سیخی که با کیک برنج (کتوپات)، سُس بادام زمینی – در چین خیار شور و فلفل سرو می شود. این غذای محبوب یک پیش غذا یا بشقاب مهمانی عالی است. این غذا دارای رایحه و طعم قوی زرد چوبه است، زیرا این ادویه جزء اصلی تمام خوراک های منطقه ماریناد است.

کباب ساتی
11 ستاره از بهترین رستوران های سنگاپور برای امتحان طعم ها

انتخاب بهترین رستوران‌ های سنگاپور فقط تلاشی نبود که ما انجام دادیم. برخی از پیچیده‌ ترین رستوران‌ ها و غذاخوری‌ های جهان هر ساله به این ایالت شهر می‌ روند تا 2 سنت خود را در صحنه پُر رونق آشپزی کشور بپردازند. سنگاپور روز به روز بیشتر سر آشپزهای تحسین شده و نام های رستوران های مشهور بین المللی را به خود جذب می کند. این امر یکی از محبوب ترین سرگرمی های جزیره است. غذا خوردن، مترقی، مبتکر و از نظر فرهنگی متنوع جای تعجب نیست که بسیاری از رستوران‌ های اینجا خود را در فهرست بهترین رستوران‌ های جهان می‌ بینند.

تنوع بسیار زیاد و کیفیت در سطح جهانی صحنه غذاخوری در سنگاپور به این معنی است که سؤال پیچیده (بهترین رستوران‌ ها کدامند؟) همیشه بحث‌ های پُر شور را برانگیخته است. فهرستی از بهترین رستوران‌ های سنگاپور را تهیه کرده‌‌ایم که در سفر با تور سنگاپور برای شما کار آمد خواهد بود :

1- رستوران جان

2- رستوران (CUT)

3- رستوران (Shinji)

4- رستوران (Iggy’s)

5- رستوران (Les Amis)

6- رستوران (Burnt Ends)

7- رستوران (The Tippling Club)

8- رستوران (Da Paolo Bistro Bar)

9- رستوران خانه قرمز (Red House)

10- رستوران واکو غین (Waku Ghin)

11- رستوران (Laurent’s Café & Chocolate Bar)

تور سنگاپور ؛ امنیت سفر

امنیت سفر از نکات مهمی است که باید قبل از انتخاب مقصد به آن توجه کرد، اما جای نگرانی نیست. چون سنگاپور به عنوان یکی از امن‌ ترین کشورهای جهان شناخته می‌ شود. آمار وقوع جرم در این کشور به قدری پایین است که بعضی از روزها هیچ گونه جرمی گزارش نمی‌ شود. لازم به ذکر است که قوانین در سنگاپور بسیار سختگیر هستند و جرایم زیادی برای قانون گریزان در نظر گرفته ‌شده است. جالب است بدانید که حتی جویدن آدامس در این کشور ممنوع است.

تور سنگاپور ؛ امنیت سفر
تور سنگاپور ؛ تهیه سیم کارت

تهیه سیم کارت در سنگاپور به راحتی خرید آب معدنی از فروشگاه است. اگر برای مدت زمانی کوتاه قصد اقامت در کشور سنگاپور را دارید، تهیه سیم کارت یک تصمیم اقتصادی و هوشمندانه محسوب می‌ شود. به دنبال ارزان‌ ترین گزینه هستید، می‌ توانید بین اپراتورهای (M1) و (Starhub) که هر دو 12 دلار قیمت دارند، یکی را انتخاب کنید. اگر هنوز کارت (EZ-Link) که برای حمل نقل عمومی استفاده می‌ شود را تهیه نکرده‌اید، پیشنهاد می‌ کنیم سیم کارت (Singtel) را تهیه کنید. چون این سیم کارت می‌ تواند به عنوان کارت حمل و نقل هم استفاده شود.

تهیه سیم کارت سنگاپور

تور سنگاپور ؛ حمل نقل

پیاده‌ روی

سنگاپور بزرگتر از آن است که بتوان با پای پیاده از تمام آن دیدن کرد. اما تعداد جاذبه‌ ها خصوصاً در نقاط گردشگری، پیاده‌ روی را یکی از روش‌ های گشت گذار در این شهر می‌ کند. همینطور مراکز تعبیه شده برای بازدید کنندگان، نقشه‌ هایی را به شما ارائه می‌ کنند که با استفاده از آن می‌ توانید مسیرهای پیشنهادی برای پیاده‌ روی و بازدید از این شهر را به ‌راحتی بشناسید.

پیاده‌ روی تور سنگاپور
مترو

سنگاپور از تمام لحاظ، کشور مدرن و پیشرفته‌ای محسوب می‌ شود. این موضوع در مورد سیستم حمل و نقل این کشور نیز صدق می‌ کند. یکی از روش‌ ها برای جا به جایی در این کشور استفاده از مترو است. متروی سنگاپور از 5 خط تشکیل می شود، که به ‌راحتی نقاط مهم این شهر را به یکدیگر متصل می‌ کند. متروی سنگاپور از ساعت 5:30 صبح تا نیمه شب فعال است.

مترو سنگاپور
اتوبوس

روش دیگر برای جا به جایی در سطح سنگاپور استفاده از اتوبوس است، که اقتصادی‌ ترین روش نیز به شمار می‌ آید. اتوبوس‌ های سنگاپور به‌ راحتی خیابان‌ های مهم این کشور را پوشش می‌ دهند. برای استفاده از سیستم حمل و نقل عمومی سنگاپور، بهتر است کارت‌ های (EZ-Link) را تهیه کنید تا نیازمند خرید مداوم بلیت نباشید.

اتوبوس سنگاپور
تاکسی

اگر استفاده از مترو – اتوبوس برای شما سخت و دشوار به نظر می‌ رسد یا برای رسیدن به مقصد عجله دارید، می‌ توانید از تاکسی هم استفاده کنید. کرایه‌ های تاکسی در این کشور با تاکسی متر محاسبه می‌ شوند که برای هر کیلومتر مسافت طی شده، بین 3 تا 5 دلار سنگاپور هزینه می‌ برد. بیشتر راننده‌ های تاکسی در این کشور به زبان انگلیسی مسلط هستند، پس اگر نیازمند راهنمایی هستید می‌ توانید از راننده‌ های تاکسی سنگاپور کمک بگیرید.

تاکسی سنگاپور
اجاره خودرو

این روش کمتر از سایر روش‌ های حمل و نقل پیشنهاد می‌ شود، زیرا اجاره خودرو در سنگاپور ارزان نیست. سنگاپور شهر شلوغی است و علاوه بر ترافیک، پیدا کردن جای پارک هم نسبتاً دشوار است. اگر نیاز شدید برای اجاره خودرو ندارید، پیشنهاد می‌ کنیم از سیستم حمل و نقل عمومی این شهر استفاده کنید.

اجاره خودرو در سنگاپور

تور سنگاپور ؛ جشنواره ها و رویدادها

هر ساله در سنگاپور رویدادها و جشنواره‌ های مختلف اقتصادی، فرهنگی، ورزشی و … برگزار می‌ شوند. اگر تور سنگاپور را در زمان های مشخصی از سال تهیه کنید، می‌ توانید از لذت تماشای این رویدادهای زیبا نیز بهره‌ مند شوید. در ادامه‌ تعدادی از مهم‌ ترین آن‌ ها را برای شما شرح خواهیم داد :

جشنواره ها و رویدادها سنگاپور

تور سنگاپور ؛ جشن کریسمس

اگر تور سنگاپور را برای بازدید از این کشور انتخاب می‌ کنید، می‌ توانید شب‌ های زیبایی را در این کشور بگذرانید. در طول کریسمس خیابان‌ های این شهر تزئین می‌ شوند. در شب‌ ها شاهد آتش بازی و تفریحات مختلف خواهید بود که زیبایی این شهر را دو چندان می‌ کند.

جشن کریسمس

جشن سرخ ؛ سال نوی چینی

علاوه بر کریسمس، مردم سنگاپور سال نوی چینی‌ ها را نیز جشن می‌ گیرند. این جشن که معمولاً در اواخر ماه ژانویه و اوایل ماه فوریه است، بار دیگر دلیلی بر مزین کردن این شهر می‌ شود. مردم به طور عادی جشن سال نوی میلادی را در خانه و در کنار خانواده‌ هایشان سپری می‌ کنند.

سال نوی چینی

تور سنگاپور ؛ روز ملی سنگاپور

هر ساله در 9 آگوست، جشن روز ملی سنگاپور برگزار می‌ شود. که به مناسبت استقلال این کشور، از مالزی در سال 1965 است. دولت سنگاپور با برگزاری رژه و آتش بازی، این روز را جشن برگزار می‌ کند.

روز ملی سنگاپور

تور سنگاپور ؛ روز وساک

در آیین بودایی، روز وساک روزی است که مردم با جمع شدن در معبد – روشن کردن شمع و هدیه کردن گل، از بودا برای پدیده تولد و مرگ سپاس‌ گزاری می‌ کنند. در ادامه روز، مردم سنگاپور به سایر کارهای خیر می‌ پردازند. برای مثال به مراکز اهدای خون مراجعه کرده و خون اهداء می‌ کنند.

روز وساک

تور سنگاپور ؛ حراج بزرگ سنگاپور

یکی از محبوب‌ ترین رویدادهای سنگاپور برای گردشگران، رویداد حراجی بزرگ است که در ماه‌ های ژوئن و جولای برگزار می‌ شود. در این رویداد، فروشگاه‌ های سنگاپور محصولاتشان را با تخفیف‌ های زیادی عرضه می‌ کنند.

حراج بزرگ سنگاپور

فستیوال دراگون بوت سنگاپور

فستیوال دراگون بوت یا (Dragon Boat) یک جشن باستانی در میان چینی‌ ها است. در این جشن قایق‌ های مسابقه‌ای به شکل اژدها با پارو زنان محلی و بین‌ المللی، به رقابت با یکدیگر می‌ پردازند. این زمان فرصت مناسبی برای لذت بردن از طعم کوفته‌ برنجی‌ های سنتی است. این فستیوال هر سال در ماه ژوئن برگزار می‌ شود.

فستیوال دراگون بوت سنگاپور
15 مرکز خرید در سنگاپور ؛ برای تجربه یک خرید فراموش نشدنی

هر فردی میل به خرید چیزهای جدید و بهتر دارد. خرید بهترین دارو محسوب می شود. چه جایی بهتر از یک مرکز خرید، که دارای فروشگاه‌ های مارک دار، انواع سرگرمی‌ ها و رستوران‌ های هیجان‌ انگیز است که به شما امکان می‌ دهد ساعت‌ ها را در اینجا برای تجدید قوا بگذرانید. مراکز خرید در سنگاپور برای شما عالی هستند. خواه به دنبال سوغاتی باشید، کمد لباس خود را به روز کنید، برخی از کلاسیک ترین رستوران ها، ماجراجویی های هیجان انگیز یا فقط فضاهای باز که در آن می توانید نوآوری و خلاقیت معماری منحصر به فرد را تحسین کنید.

🛒 در اینجا لیست متنوعی از بهترین مراکز خرید سنگاپور را برای شما آوردیم :

 • Vivo City
 • City Plaza
 • ION Orchard
 • Far East Plaza
 • Ngee Ann City
 • Bugis Junction
 • Mustafa Centre
 • IMM Outlet Mall
 • Sim Lim Square
 • Suntec City Mall
 • Mandarin Gallery
 • Knightsbridge Mall
 • Paragon Shopping Centre
 • Raffles City Shopping Centre
 • Anchorpoint Shopping Centre
بهترین راهنمای رزرو هتل در سنگاپور

شهر جزیره‌ای سنگاپور ترکیبی مطلق از سنت، زرق و برق است. شهر داستانی بی نظیر از معماری در کلاس جهانی را روایت می‌ کند، در حالی که رنگ‌ های زنده در خیابان‌ ها تصویری از فرهنگ‌ های محلی را هم زمان ترسیم می‌ کنند.

اگر به دنبال کشف میراث تاریخی شهر هستید، منطقه استعماری دارای موزه‌ ها و گالری‌ هایی است که مطابق میل شما هستند. مناطق اطراف رودخانه سنگاپور طیف گسترده‌ای از بارها و کلوب ها را برای تجربه زندگی شبانه سنگاپور ارائه می دهند. می توانید این منطقه را برای اقامت خود انتخاب کنید. برای چشیدن طعم غذاهای محلی و اصیل، از کوچه های باریک محله چینی ها و هند کوچک دیدن کنید. اگر با بودجه کم سفر می کنید، این گزینه های مقرون به صرفه هتل های سنگاپور را دارد.

با تله کابین به جزیره تفریحی سنتوزا در ساحل جنوبی بروید، تا تعطیلات آرامی را در استراحتگاه های مجلل و سواحل پوشیده از نخل بگذرانید. اگر برای اولین بار بازدید می کنید، خلیج مارینا بهترین انتخاب برای اقامت است. زیرا در مجاورت جاذبه های گردشگری اصلی شهر مانند مجسمه مرلیون قرار دارد. هتل های این منطقه فقط در فاصله چند قدمی مغازه ها و رستوران ها قرار دارند. دسترسی آسان به شبکه حمل و نقل عمومی را برای شما فراهم می کنند.

خط افق نمادین شهر داستانی مسحور کننده از معماری در کلاس جهانی را روایت می‌ کند، در حالی که رنگ‌ های زنده در خیابان‌ ها تصویری همه‌ کاره از فرهنگ‌ های محلی را ترسیم می‌ کنند. اگر به دنبال کشف میراث تاریخی شهر هستید، منطقه استعماری دارای موزه‌ ها و گالری‌ هایی است که مطابق میل شما هستند. مناطق اطراف رودخانه سنگاپور طیف گسترده‌ای از بارها و کلوب ها را برای تجربه زندگی شبانه سنگاپور ارائه می دهند.

سخن آخر!
دنیاگردی آریا ؛ بهترین همسفر برای سفر به سرزمین شیرها

بهترین روش برای خرید تور سنگاپور، خرید آن از یک آژانس معتبر است. آژانس دنیاگردی آریا با تجربه‌ای طولانی در برگزاری تور سنگاپور، بهترین تجربه سفر به سنگاپور را همراه با بالاترین کیفیت به مشتریان خود ارائه می‌ کند. مجموعه سفرهای دنیاگردی آریا، با رزرو بهترین تورهای ترکیبی سنگاپور این شانس را به شما می دهد که کشور شیر را با شکوه تمام ببینید. به هر حال، این کشور مملوء از جاذبه‌ های هیجان‌ انگیز و فعالیت‌ های سرگرم‌ کننده است. برخی خیابان‌ های شهر از چند نژادی‌ ترین و متنوع‌ ترین خیابان‌ هایی هستند، که در هر کجای دنیا می توانید می‌ بینید. پس با گشت و گذار در یک تور ترکیبی کوالالامپور و سنگاپور از این مکان جذاب بهره ببرید.

تور سنگاپور

در توضیحات تور سنگاپور تقریباً تمام نمادهای شهر، نقاط دیدنی و جاذبه‌ های دیدنی را گفتیم. به بازدید کنندگان راهی مناسب برای دیدن بهترین‌ های سنگاپور بدون اتلاف وقت پیشنهاد کردیم. با این لیست می توانید هیجان و شادی را تضمین کنیم. برای مشاهده بیشتر اطلاعات بیشتر درباره تور پوکت سنگاپور یا تور کوالالامپور سنگاپور می توانید با مشاورین متخصص آژانس دنیاگردی آریا در تماس باشید، تا لیستی از بهترین تورهای سنگاپور را در اختیار شما بگذارند و خیال شما را از دغدغه هایی مانند رزرو هتل – اخذ ویزا و … راحت کنند.

سؤالات متداول

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست