برای رزرو تور ، مشاوره یا استعلام قیمت تورها با ما تماس بگیرید
ساعت کاری : 9 الی 18
شنبه تا جمعه حتی روزهای تعطیل
برای رزرو تور ، مشاوره یا استعلام قیمت تورها با ما تماس بگیرید
ساعت کاری : 9 الی 18
شنبه تا جمعه حتی روزهای تعطیل
تورهای مالدیو
تور مالدیو

تور مالدیو (ویژه هتل 4 ستاره)

تور مالدیو (ویژه هتل 4 ستاره) – ارزانترین تورمالدیو – تور مالدیو uall – بهترین تورمالدیو – تورمالدیو یوال – تورهای مالدیو لحظه اخری – بهترین قیمت تورمالدیو مالدیو، یک…
قیمت از
64,700,000 تومان
اطلاعات تور
تور مالدیو

تور مالدیو (ویژه هتل 5 ستاره)

تور مالدیو (ویژه هتل 5 ستاره) – ارزانترین تورمالدیو – تور مالدیو uall – بهترین تورمالدیو – تورمالدیو یوال – تورهای مالدیو لحظه اخری – بهترین قیمت تورمالدیو مالدیو، یک…
قیمت از
111,000,000 تومان
اطلاعات تور
تور مالدیو

شروع قیمت تورهای مالدیو

شروع قیمت تورهای مالدیو – ارزانترین تورمالدیو – تور مالدیو uall – بهترین تورمالدیو – تورمالدیو یوال – تورهای مالدیو لحظه اخری – بهترین قیمت تورمالدیو مالدیو، یک کشور جزیره‌ای…
قیمت از
37,800,000 تومان
اطلاعات تور

مالدیو ؛ بهشت استوایی جهان

کشور مالدیو با دریاهای زلال و شفافش معروف است. در این دریای زلال که امواجش تا روی شن ‌های نقره‌ای پنجه می‌ کشند، چهره شاد شما تا ابد منعکس خواهد شد. جزایر دیدنی و پراکنده مالدیو از کوچک تا بزرگ هتل ‌های شگفت ‌انگیزی دارند، که شبیه آن‌ ها در هیچ کجای جهان نظیر ندارد. شما از همین حالا میهمان تور مالدیو دنیاگردی آریا هستید تا برای گذر ثانیه ‌های خود، شادترین آهنگ جهان را انتخاب کنید.

تور مالدیو

پژواک اقیانوس هند، هم چون دروازه‌ای شما را به سمت سواحل خود فرا می‌ خواند. اینجا زمان معنا ندارد و ریتم زندگی آرام تر پیش می‌‌ رود. به جزایر مالدیو‌ خوش‌ آمدید! جزایری استوایی با آب ‌های فیروزه‌ای که در سواحل ماسه‌ای سفید پرسه می‌ زنند و نخل ‌های کهن سال سر به فلک کشیده بالای سرشان خش خش می ‌کنند. در سواحل مالدیو، وجودتان را غرق در هوای تازه کنید و با هر بازدمی دل ‌نگرانی ‌ها را از خود دور کنید. برای آشنایی بیشتر با مالدیو و جذابیت هایش، تا انتهای این مطلب با سفرهای دنیاگردی آریا همراه باشید.

چرا به مالدیو سفر کنیم؟

مجمع الجزایر مالدیو از جزایری کوچک و زیبا در میان آب ‌های اقیانوس آرام تشکیل شد. این جزایر به طور متوسط 5/1 متر ارتفاع دارند. بنابراین مالدیو کم ارتفاع ‌ترین کشور جهان به حساب می‌ آید. آب‌ های زلال این جزایر و گونه‌ های شگفت‌ انگیز آبزیان این جزیره فضایی متفاوت و شگفت برای غواصی، شنا و تفریحات آبی فراهم کرده است. مالدیو برای ماجراجویی، ماه عسل یا تعطیلات تفریحی ایده آل است. گردشگری، بزرگترین منبع درآمد کشور مالدیو را تشکیل می ‌دهد و 88 جزیره این کشور به طور اختصاصی به توریست‌ ها تعلق دارند. در این جزایر زیبا شرکت ‌های گردشگری بین ‌المللی فرانسوی و آمریکایی امکاناتی ویژه، استثنایی برای لذت و تفریح گردشگران فراهم کرده‌اند.

سفر به امن‌ ترین مقصد گردشگری دنیا!

مالدیو یکی از دیدنی ‌ترین طبیعت‌ های دنیا را دارد. تصور کنید که اتاقی روی اسکله‌ای دارید، که از منظره آن رو به ساحل است. با یک کف شیشه‌ای که زیر آن می توان پرتوهای مانتایی و کوسه های صخره‌ای را در حال شنا مشاهده کرد. از خانه ییلاقی روی آب خود بیرون بروید و به منظره آب فیروزه‌ای بروید.

تورهای مالدیو

صنعت گردشگری کشور مالدیو مهم‌ ترین منبع درآمدی است، که این کشور دارد. در طول تاریخ و در چند سال اخیر، این کشور به عنوان یکی از امن‌ ترین مقاصد گردشگری معرفی شد. سواحل مالدیو به عنوان زیباترین مکان جهان برای غواصی شناخته می‌ شود. برخی از جزایر مالدیو فقط به غواصی اختصاص دارد.

سفر به کوچک ترین و کم جمعیت ترین کشور آسیا

کشور مالدیو 539 هزار نفر جمعیت داشته و مساحت آن 300 کیلومتر است. در نتیجه هم از نظر جمعیتی و هم از نظر مساحتی، کوچک‌ ترین کشوری است که در قاره آسیا وجود دارد. این یکی از دلایلی است که مالدیو را برای گردشگران جذاب کرده است.

مالدیوی یعنی ترکیبی از نژاد عرب، هندو آریایی

مردم مالدیو از قوم مالدیوی هستند، نژاد آن‌ ها هندی و آریایی است. رگه‌ هایی از اعراب نیز در اصلیت آن‌ ها وجود دارد. با توجه به پیشینه تاریخی و قومی اقوام مالدیو، بازدید از جاهای دیدنی مالدیو تجربه بسیار خوشی در ذهن شما به یادگار می ‌گذارد.

تورهای ارزان مالدیو
رعایت قوانین اسلام تنها برای بومیان مالدیو

دین رسمی کشور مالدیو اسلام است. در نتیجه پیروی از دیگر ادیان در ملأعام ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد. البته مسافران تور مالدیو که در جزایر گردشگری مالدیو سکونت دارند، مشکلی از این نظر نخواهند داشت. چون رعایت قوانین اسلام تنها برای بومیان مالدیو اجباری است.

نیازی به یادگیری زبان دیوهی ندارید!

زبان رسمی کشور مالدیو، دیوهی نام دارد که می ‌توان گفت زبانی هند و اروپایی است. مردم بومی کشور مالدیو ارتباط زیادی با گردشگران تور مالدیو ندارند، زیرا گردشگری مالدیو توسط شرکت ‌های بین ‌المللی آمریکایی و فرانسوی اداره می ‌شود. هنگام حضور در مناطق توریستی مالدیو می توانید به راحتی به کمک زبان انگلیسی با مردم ارتباط بگیرید.

دلار، وجه رایج گردشگران در این کشور است.

واحد پول مالدیو روپیه است. با این حال شما برای تور مالدیو نیازی به روپیه ندارید. می‌ توانید برای پرداخت هزینه ‌های خود، از دلار استفاده کنید که طرفدار بیشتری هم نسبت به روپیه دارد. پول رایج تر و ارزشمندتری برای گردشگران محسوب می شود.

دلار، وجه رایج گردشگران مالدیو
آب و هوا در مالدیو

موقعیت جغرافیایی کشور مالدیو باعث می ‌شود این کشور هم در تابستان و هم در زمستان گرم باشد. به طور متوسط روزانه 8 ساعت آفتاب به سرزمین‌ های مالدیو می ‌تابد. دمای هوای کشور مالدیو تحت تأثیر آب ‌های اقیانوس هند، به طور متوسط از 24 تا 33 درجه سانتی گراد تغییر می ‌کند. اگرچه به خاطر مجاورت با دریا آب و هوای مالدیو شرجی است، اما نسیم خنکی که به طور مداوم از طرف اقیانوس به سمت این کشور می ‌وزد باعث جا به جا شدن هوا و تعدیل گرما می ‌شود.

⏰ بهترین زمان سفر با تور مالدیو

هر یک از جزایر کشور مالدیو آب و هوای خاص خود را دارند، اما به طور کلی الگوی یکسانی را دنبال می ‌کنند. بهترین زمان سفر به مالدیو، پاییز و زمستان است. در این فصل از سال آب و هوای مالدیو خشک تر، وزش باد کم تر و هوا گرم ‌تر است. بیشتر مسافران این زمان را فصل مناسب تور مالدیو می ‌دانند و تجمع گردشگران در این موقع از سال در این کشور بیشتر است.

بهترین زمان سفر تور مالدیو
اطلاعات ضروری کشور مالدیو

جدول اطلاعات

راه های سفر به مالدیو

در حال حاضر تنها راهی که برای رفتن به مالدیو وجود دارد، تهیه بلیت مستقیم تهران به ماله پایتخت مالدیو است. می‌ توانید پرواز غیر مستقیم را برای سفر خود انتخاب کنید. پروازهای غیر مستقیم که از تهران به مقصد مالدیو می ‌رسند، پروازهای لوکسی هستند که با تور سریلانکا شروع می ‌شود. تعدادی پرواز چارتری نیز توسط برخی ایرلاین‌ های داخلی مثل ماهان در مسیر هواپیمایی تهران – مالدیو انجام می ‌شود.

شما در تمام طول سال می ‌توانید برای خرید تور مالدیو و مشاوره با شماره های سفرهای دنیاگردی آریا (86122826-021 و 09120664612) در ارتباط باشید. ما برای رضایت خاطر مسافران ایرانی بهترین قیمت ‌ها را در کنار کیفیتی باور نکردنی تدارک دیده‌ایم. شما با کمک مشاوران ما می‌ توانید تور ارزان مالدیو یا تور مالدیو لحظه آخری تهیه کنید و از سفر لوکس خود نهایت لذت را ببرید.

✈️ فرودگاه پرواز ایران به مالدیو

یکی از مشهورترین فرودگاه‌ های بین ‌المللی مالدیو، فرودگاه والانا است که در جزیره هول هوماله (Hulhumale) قرار دارد. نام این فرودگاه چند سال پیش به اسم ابراهیم نصیر تغییر پیدا کرده است. این فرودگاه، به عنوان فرودگاه اصلی کشور مالدیو شناخته می ‌شود. والانا در مرکز مالدیو قرار دارد و دسترسی این فرودگاه به سایر جزایر مالدیو  بسیار آسان است.

فرودگاه والانا مالدیو
پرواز از فرودگاه به محل اقامت

با توجه به اینکه محل اقامت و هتلی که رزرو کرده‌اید در کدام جزیره از مالدیو قرار دارد و فاصله آن با فرودگاه هول هوماله چقدر است، ممکن است لازم باشد برای رسیدن به مقصد مورد نظر، پروازی دوباره داشته باشید. در مسیرهای کوتاه ‌تر برای رسیدن از جزیره‌ای به جزیره دیگر، از راه ‌های زمینی (قایق) نیز استفاده می‌ شود. البته اگر بعد از غروب آفتاب به شهر ماله برسید، برای رسیدن به جزیره و محل اقامت مورد نظر باید تا صبح فردا صبر کنید. زیرا هواپیماهای دریایی مالدیو تنها در طول روز از قابلیت پرواز برخوردار هستند.

چطور ویزا بگیریم؟

برای سفر با تور مالدیو نیازی به درخواست ویزا ندارید، تنها چیزی که لازم دارید پاسپورتی است که هنگام سفر باید همراه خود داشته باشید. ویزای کشور مالدیو یک ویزای فرودگاهی است. در بدو ورود شما به آن کشور چک می شود و روی پاسورت، مهر ویزا شما می خورد. شاید یکی از دلایل محبوبیت تور مالدیو در میان گردشگران ایرانی همین باشد. در همین زمان هزینه بسیار اندکی برای صدور ویزای مالدیو از شما گرفته می‌ شود.

گرفتن ویزا مالدیو

جاذبه های گردشگری و دیدنی های مالدیو

ساختار خاص جغرافیایی کشور مالدیو، آن را به یکی از جذاب ‌ترین جزیره ‌های گرمسیری تبدیل کرده است. جزایر مرجانی، سواحل زیبا و تنوع تفریحات آبی از جمله غواصی، از عواملی است که خرید تور مالدیو را جذاب ‌تر می ‌کند. در ادامه این مقاله از سفرهای دنیاگردی، جاذبه ‌های گردشگری مالدیو که چشمان هر گردشگری را به خود خیره می کند، معرفی می کنیم. اگر می ‌خواهید مسافرتی استثنایی و سرشار از تفریح را تجربه کنید، توصیه دنیاگردی آریا به شما تور مالدیو است.

1) ماله (Male)

ماله پایتخت مالدیو است. شهری که پُر از صدای اسکوتر، ماشین و مجموعه ‌های مختلف است. دکان ‌های فروش ادویه، نارگیل و بازارهای هندی زیادی در آن به چشم می ‌خورد. شلوغی، هرج و مرجی که در این شهر وجود دارد برای گردشگران احساس خاصی را به وجود می‌ آورد.

ماله مالدیو

قسمت شمالی شهر ماله، چشم‌ اندازهای زیادی به سوی دریا دارد. می توانید از میان خیابان‌ های شهر مناظر زیبای دریا را ببینید. اگر مقصد شما شهر ماله است، سفرهای دنیاگردی پیشنهاد می ‌کند از بازار ماله (Male Market) بازدید کنید. اگر قصد دارید از این بازار خرید کنید، بهتر است روی مهارت چانه زنی خود کار کنید.

2) جزیره هول هوماله (Hulhumale Island)

جزیره هول هوماله به روی آب ‌های درخشان اقیانوس هند قرار دارد و به پایتخت مالدیو نزدیک است. پیشرفت و توسعه این جزیره به دلیل ساخت و سازهای شهری، به سرعت جلو می ‌رود. فرودگاه بین ‌المللی والانا در جزیره هول هوماله قرار داشته و از آن به عنوان مسیر رسیدن به جزیره ‌های بهشتی یاد می ‌شود. ساحل زیبایی که در شرق جزیره هول هوماله قرار دارد با درخت ‌های فراوان، مسجدی با سقف شیشه‌ای و مسیر پیاده روی به روی اقیانوس هند از دیدنی‌ های معروف جزیره هول هوماله هستند.

جزیره هول هوماله

3) مافوشی (Maafushi)

مافوشی به نسبت جزایری که در نزدیکی ‌اش قرار دارند، تفریحگاه ‌های لوکس و هتل ‌های چند ستاره ندارد. اما جذابیت‌ های طبیعی آن به ‌اندازه‌ای است که ارزش دیدن داشته باشد. متأسفانه در سونامی سال 2004، جزیره مافوشی ویران شد اما طی دهه ‌های گذشته دهکده ‌های ماهیگیری و آلونک ‌های ملوانی‌ اش مورد بازسازی قرار گرفتند. اینکه به مهمان ‌سراهای محلی اجازه فعالیت بدهند، یکی از اقدامات مهمی بوده که در پیشرفت این شهر کمک کرد و مافوشی را به یکی از مقاصد گردشگری تور مالدیو تبدیل کرد. البته مسافرانی که تور مالدیو به مقصد مافوشی را خریداری می ‌کنند، هزینه کمتری نسبت به سایر تورهای مالدیو پرداخت می ‌کنند.

مافوشی مالدیو

4) اوتیمو (Utheemu)

اوتمو در شمالی ‌ترین نقطه از زنجیره جزایر مالدیو قرار گفته است. این جزیره زیبا جایگاه ویژه‌ای در تاریخ کشور مالدیو دارد. اوتمو زمانی خانه سلطان محمد تانکوروفانو بوده است. این پادشاه به خاطر بیرون کردن پرتغالی ‌ها از کشور مالدیو، همواره برای مردم مالدیوی قابل احترام بوده است.

اوتیمو مالدیو

در جزیره زیبای اوتمو، شن‌ های سفید درخشان در ساحل دیده می ‌شود. اما سایت‌ های میراث فرهنگی مثل اوتمو گاندووارو که قصر چوبی سلطان محمد در آن قرار دارد، تمرکز گردشگران را از زیبایی ‌های طبیعی و جاهای دیدنی مالدیو در این شهر کم رنگ کرده‌اند. اگر به اوتمو سفر کردید، از جاذبه های تاریخی و طبیعی در کنار هم لذت ببرید.

5) فیدهو (Feydhoo)

فیدهو سرگذشت جالبی دارد. مردمانی که امروزه در خیابان ‌های سر سبز و خانه‌ های فشرده زندگی می ‌کنند، در قرن 19 از ساکنان جزیره گن بوده‌اند. وقتی بریتانیا برای جنگ جهانی دوم آماده می ‌شد، گن به یک پایگاه هوایی و جنگی تبدیل شد. مردم برای اینکه بتوانند زندگی خود را ادامه دهند، به جزیره‌ای در همان نزدیکی یعنی فیدهو مهاجرت کردند. این سرگذشت جالب مردم فیدهو بود که به نوعی شناسنامه همه مردم ساکن این جزیره محسوب می ‌شود. در تور مالدیو به مقصد فیدهو می ‌توانید در مسیرهایی که برای پیاده ‌روی روی اقیانوس آماده شده است قدم بزنید. در کنار مردم بومی خوشروی این جزیره، از غذاهای بومی آن ‌ها بخورید و از طعم آن لذت ببرید. برای انتخاب و خرید تور مالدیو ارزان به مقصد فیدهو از مشاوران سفرهای دنیاگردی کمک بگیرید.

فیدهو مالدیو

6) مارادو (Maradhoo)

مارادو راه ارتباطی بین جزیره‌ های زنجیره‌ای مالدیو است. این راه از گن شروع می‌ شود و به شرق می‌ رسد. مارادو یک جزیره جاده‌ای و ساحلی است، که در نزدیکی فیدهو به روی سواحل مرجانی زیبای سینو آتول قرار دارد. شکل ظاهری مارادو کشیده و باریک است. ساحل ‌های کم عرض و درختان نارگیلی که در این جزیره قرار دارند، آن را شبیه یک انگشت به روی اقیانوس هند کرده است. مردم بومی مارادو انسان‌ هایی آرام و دوست داشتنی هستند. غذاهای این جزیره بر پایه غذاهای دریایی و پُر از ادویه‌ های مختلف پخته می ‌شوند. پیشنهاد سفرهای دنیاگردی آریا این است اگر به مارادو می ‌روید، حتماً در لینک رود قدم بزنید. غذاها، خوراکی ‌های کافه‌ ها، رستوران ‌ها و ساندویچ ‌فروشی ‌های بین نخل‌ ها را امتحان کنید.

مارادو مالدیو
🐬 تجربه طعم های استوایی و دریایی در مالدیو

در تور مالدیو برای تکمیل یک سفر چشیدنی و جذاب، ما فهرستی از غذاهای پیشنهادی را با هم مرور می کنیم :

1- سمبوسه
2- گولها (Gulha)
3- کاری سبزیجات
4- گارودهیا (Garudhiya)
5- مس هونی (Mas Huni)
6- هونی روشی (Huni Roshi) – نان چاپاتی
7- بیس کیمیا (Bis Keemiya) – سامسا (Samsa)
8- ساگو بوندیبای (Saagu bondibai) – پودینگ ساگو

غذاهای مالدیو

حالا بیآیید کمی جزئی تر پیش برویم و به بهترین رستوران هایی که ممکن است این طعم ها را به شما بچشانند اشاره کنیم، تا انتخاب برای شما سریع تر و آسان تر باشد.

🍔 بهترین رستوران های مالدیو را بشناسید :
1) رستوران خاص زیر دریایی (Ithaa) مالدیو

رستوران زیر آبی ایتا لقب زیباترین غذاخوری دنیا را دارد. این رستوران بخشی از گردشگاه (Conrad Hilton Rangali) در جنوب Ari Atoll است و در آن می ‌توانید آشپزی معاصر اروپایی را 5 متر زیر سطح دریا نوش جان کنید. این رستوران محیطی گرم و صمیمانه دارد. نام آن به زبان محلی به ‌معنای مادر مروارید است. لوکس ‌ترین و با کیفیت ‌ترین غذاهای دریایی به‌ همراه بهترین دسرهای ممکن در منوی رستوران دیده می ‌شود. علاوه بر کیفیت فوق ‌العاده‌ غذا که در سطح بین ‌المللی است، غذاخوری ایتا به قدری منحصر به فرد و ناب است که توانست در سال 2017 میلادی 3 جایزه را از آن خود کند.

رستوران زیر دریایی (Ithaa) مالدیو

غذاهایی که حتماً باید در رستوران ایتا تجربه کنید!

چیز کیک کدو تنبل برشته شده عسلی، دسری است که اغلب توسط بازدید کنندگان سفارش داده می شود.

ماهی دندان به همراه پوسته نارگیل و فیله گوشت گوساله اغلب به عنوان غذای اصلی سفارش داده می شود.

چیزکیک کدو تنبل و ماهی دندان

خاویار به صورت سفارشی با خرچنگ های مالدیوی سرو می شود که با زعفران، فلفل چیلی هلندی و سیر تفت داده شده مزه دار شده است.

یکی دیگر از غذاهای عالی این رستوران مرغ (Sous Vide Bresse) است، که به عنوان یکی از غذاهای اصلی مورد علاقه برای ناهار در نظر گرفته می شود.

خاویار و مرغ مالدیو

شکلات (Bolivian Cru Aauvage) هم نیز به عنوان دسری معروف است، که افراد زیادی آن را سفارش می دهند. منظره‌ باغ ‌های مرجانی و فرصت تماشای عبور ماهیان از بالای رستوران، تجربه‌ای است که هرگز نباید آن را از دست بدهید و ارزش هزینه کردن دارد.

📌 آدرس : Jazz Café, Haveeree Hingun, Male, Maldives

2) رستوران خانه درختی مانتا رای (Manta Ray)

این رستوران متفاوت و جالب بخشی از ریزورت جوالی (JOALI) به حساب می آید که به شکل خانه درختی بنا شد. فضایی متفاوت از رستوران های لوکس مالدیو را برای شما رقم می زند. این خانه های درختی در ارتفاع 15 متری و با الهام از خانه های درختی قدیمی این جزیره احداث شد. اغلب غذاهای خاص دریایی را در اصیل ترین نسخه خود به شما ارائه می دهد. این رستوران در ریزورت جوالی، در جزیره موراواندهو قرار دارد.

📌 آدرس : Reethi Restaurant, One & Only Reethi Rha, Kaafu Atoll, Maldives

رستوران خانه درختی مانتا رای
3) رستوران ریتی مالدیو (Reethi) ؛ یک رستوران چند ملیت

این رستوران امکانات مختلفی را ارائه می کند. در کنار منظره‌ اقیانوس، مشتریان در ریتی (Reethi) می توانند به صورت زنده، آشپزخانه و تمامی فرآیند پخت انواع غذاهای آسیایی و مدیترانه‌ای را مشاهده کنند. رستوران ریتی با طراحی منحصر به فرد خود، مشتریان زیادی را به سوی خود می کشد. هر دوشنبه، ریتی ایتالیایی می شود و سر آشپزها کاملاً ماهرانه انواع غذاهای ایتالیایی را تهیه می بینند.

رستوران ریتی مالدیو

پاستای خانگی و ریزوتو به همراه خوراک های کبابی، همیشه در منوی این روز رستوران ریتی حضور دارند. روزهای جمعه هم ریتی ظاهر تِم هندی به خود می گیرد. با انواع خورشت های کاری و پخت زنده‌ غذاهای هندی، توجه مشتریان را به خود جلب می کند. بنابراین در سفر به مالدیو حتماً ریتی را که یکی از بهترین رستوران های مالدیو است، به خاطر داشته باشید. این رستوران برای شام از ساعت 19:30 به بعد باز است. جمعه ها تعطیل است. زمان باز شدن ممکن است بدون اطلاع قبلی، با توجه به شرایط و فصل تغییر کند.

⏰ آخرین سفارش، ساعت 21:30 بعد از ظهر گرفته می شود.

⚠️ راهنمای سفر به مالدیو

اگر می ‌خواهید تجربه سفری به دور از شلوغی ‌ها و آلودگی ‌های شهرهای صنعتی داشته باشید، تور مالدیو بهترین گزینه است. تور مالدیو یکی از رمانتیک ‌ترین مقاصدی است که زوج ‌های جوان برای سپری کردن ایام ماه عسل خود می ‌توانند انتخاب کنند. 200 جزیره مالدیو برای سکونت مردم بومی هستند و 100 جزیره از آن برای مقاصد گردشگری استفاده می ‌شود. در ادامه این مقاله از سفرهای دنیاگردی، نکاتی را که برای خرید تور مالدیو باید در نظر بگیرید را بیان می‌ کنیم :

– اگر داروی خاصی مصرف می‌ کنید، حتماً نسخه پزشک را به همراه خود ببرید.

– اگر به دنبال تور مالدیو ارزان می ‌گردید، می ‌توانید در فصل باران ‌های موسمی از این کشور دیدن کنید.

– فصل ‌های کشور مالدیو با ایران متفاوت هستند. بهتر است قبل از اقدام به خرید تور مالدیو آب و هوای مالدیو را بررسی کنید.

– در فصل باران ‌های موسمی به خرید تور مالدیو اقدام نکنید، در این فصل ‌ها، آب و هوای جزیره برای گشت و گذار مناسب نیست.

– مردم مالدیو پیرو دین اسلام هستند. به همین خاطر هنگامی که در شهر ماله تردد می‌ کنید، پوشش مناسب داشته باشید. البته این قوانین تنها برای جزایر مسکونی هستند. در جزایر گردشگری عدم رعایت قوانین دین اسلام پیگرد قانونی ندارد.

تور مالدیو ؛ بهترین فرصت سفر با دنیاگردی آریا!

سفرهای دنیاگردی آریا با تکیه بر تجربه و تعهد سالیان فعالیت خود، تورهای با کیفیت به سراسر ایران و جهان را ارائه می ‌دهد. کیفیت و احساس مسئولیت در قبال مشتریان، تنها ملاک‌ هایی هستند که برای تیم اهمیت دارند. شما می ‌توانید درخواست ‌های خود را با ما در میان بگذارید تا جزئیات تور بنابر درخواست شما برنامه‌ ریزی شود. دنیاگردی با ارائه بهترین نرخ تورهای داخلی و خارجی، همراهی شما در سفری بی‌ دردسر را بر عهده می ‌گیرد.

خرید تور مالدیو

شما می ‌توانید از سایت ما به‌ راحتی تور مالدیو را تهیه کنید. در این مقاله برخی از جزئیات تور مالدیو ذکر شد، اما شما می ‌توانید برای اطلاع از قیمت تور مالدیو با مشاوران دنیاگردی آریا تماس بگیرید. همکاران ما، تور مالدیو را با بهترین کیفیت و شرایط مناسب با جزئیات مورد نظر شما ارائه می دهند. برای اطلاعات بیشتر از مقصدهای توریستی جهان، ما را در اینستاگرام دنبال کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست